Dnes je 4. říjen 2023, svátek má František
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Dům dětí a mládeže v Hlinsku bude mít novou zahradu Vytvořit článek
Dům dětí a mládeže v Hlinsku bude mít novou zahradu
redakce iHLINSKO - 30. 05. 2023    855    0 Líbil se vám tento článek?

V Hlinsku se už několikátý týden rekonstruuje zahrada za Domem dětí a mládeže, která bude mít širokou škálu využití. Na zahradě vyroste také nová venkovní učebna. Další investiční akce do školských zařízení se chystají v průběhu roku. 

„Zahrada za Domem dětí a mládeže má již hotovou zemní přípravu jak pro samotné hřiště, tak pro další plochy. Děti navštěvující DDM zde budou moci odehrávat nejrůznější sporty. Velkou stavbou na zahradě bude venkovní učebna určená pro všechny, kteří navštěvují Dům dětí a mládeže. Bude to pěkný prostor, který posune možnost využití a vyžití celého zařízení,” sdělil starosta města Hlinska Miroslav Krčil. 

Na konci června by měla být rekonstrukce zahrady hotová. „Termín dokončení bude záležet na tom, jak budou externí dodavelé připraveni dodat hrací prvky,” doplnil Miroslav Krčil. 

Investice do Domova dětí a mládeže je hrazena z prostředků města Hlinska a není to poslední investiční akce do školských zařízení v letošním roce. „Pro děti se chystá rekonstrukce a kompletní renovace Mateřské školy Milíčova, což bude investiční velká akce. Je tam potřeba tuto investici realizovat, aby školka mohla sloužit dál. Máme také naplánovány investIce do Základní školy Resslova, Základní školy Ležáků, Základní školy Smetanova, ale i do hlinecké Základní umělecké školy,” uzavřel starosta města Krčil.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu