Druhý ročník soutěže Talent Hlinecka bude mít brzy své vítěze
Profilovka
04. 10. 2023.
1208

Slavnostní vyhlášení druhého ročníku soutěže pro talentované žáky z Hlinecka se uskuteční v Multifunkčním centru Hlinsko již tento čtvrtek 5. října 2023. V soutěži Talent Hlinecka, kterou pořádá Místní akční skupina Hlinecko, z. s. ve spolupráci s Městem Hlinsko, se utká celkem dvacet sedm studentů od druhého stupně základních škol a nižších stupňů víceletých gymnázií. Při slavnostním večeru budou vyhlášeni vítězové v humanitním, technicko-přírodovědném a sportovním oboru.

Vítěze vyhlásí vždy garanti jednotlivých oborů, udělena bude i cena starosty města Hlinska. Večerem bude provázet zkušená moderátorka Jana Trojanová. V rámci doprovodného programu vystoupí Taneční studio Ridendo, mažoretky z DDM Hlinsko a své vystoupení předvede akordeonové trio ELIHABA ze ZUŠ Hlinsko.

Ocenění se uděluje žákům za úspěchy v rámci školy i mimo ní a to ve třech různých oborech. Jsou jimi obor humanitní, technicko-přírodovědný a sportovní. Nejlepší z každé kategorie budou na vyhlášení soutěže oceněni motivačním stipendiem. Žáky nominuje příslušné školské zařízení nebo organizace se zaměřením na výchovu mládeže.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image