Dotace pro nové stomatology v Hlinsku

Napsal/a
Gabriela Moravcová

Město Hlinsko připravilo pro stomatology dotační program. Maximální částka 400 000 Kč, kterou může vyčerpat jeden stomatolog, může být použita na pořízení vybavení či stavební úpravy stomatologické ordinace. Stomatolog musí mít na dotaci minimálně 30% podíl. 

Podmínkou pro čerpání dotací je věk žadatele, jež nesmí být vyšší než 45 let, otevření nové zubní ordinace, popř. převzetí stávající ordinace. 

Žádosti je nutné podat v době od 2. 12. 2019 do 30. 4. 2020 a to buď osobně na podatelně Městského úřadu Hlinsko, Adámkova třída 554, 539 01 Hlinsko, nebo poštou na stejnou adresu. Formulář žádosti je k dispozici zde http://bit.ly/Formulář_dotace nebo k vyzvednutí na odboru sociálních věcí, školství a zdravotnictví. Žadatelé poté mohou dotace čerpat od 1. 1. 2020 do 30. 6. 2021. 

Více informací o dotačním programu naleznete zde http://bit.ly/Dotace_pro_stomatology

Kategorie článku:
Zdravotnictví

Komentáře

 • Dobrý den voliči populistů a levice!
  …vím, že to neotisknete v Hlineckých novinách (nevadí, zveřejním to na internetu, dokud svobodný internet ještě v Hlinsku je a současné vedení města ho necenzuruje tak, jako Hlinecké noviny), ale dovoluji si zareagovat jako otec budoucí stomatoložky na článek o zubařích:
  Reakce mladých zubařů:: „Cha-cha-cha!“ …abyste nalákali mladé lidi, které zde vystudovali k návratu a službě pro toto město (a vrátili by se rádi), tak zapomeňte na dotace (úplatek pro jednoho z peněz všech může vymyslet jen levičák!) …zkuste neudělat z gymplu učňák (dělnické výroby se dnes plně automatizují), aby v Hlinsku schopní mladí lidé chtěli mít děti a měli je zde kam dát studovat… zkuste lidem vysvětlit, že takovou “zubařskou fušeřinu zadarmo” (kterou musí vykonávat zdejší zubaři, protože musí využívat jen nekvalitní zákroky a materiály, které jim zoufalá levicová zdravotní daň zaplatí), mladý stomatolog dělat nebude, protože umí dělat skutečnou kvalitní péči o zuby (ta ale vyžaduje spolupráci pacienta a schopnost se o své zuby starat = věřit svému stomatologovi a respektovat ho)!
  Je na čase si říkat pravdu: volme lidi, kteří jen nekrčí rameny a nevymlouvají se, ale umí problémy řešit! …a nebojí se říkat pravdu: zdravotní daň ve všech oborech (pod vládou levice nebudou časem ani jiní doktoři ani učitelé) musí být nahrazena skutečným zdravotním pojištěním, kde si platí každý podle toho, jakou chce mít kvalitu – tedy vím, kolik platím a vím hlavně i za co a jakou péči dostanu (když chci něco navíc, musím to hold zaplatit)! Julínek byl poslední, kdo se opovážil říci pravdu Slovo “zadarmo” nepoužívejte (nic není zadarmo!) a až budete odsuzovat mladé vzdělané lidi, že vystudovali zadarmo a je jejich povinností makat “zadarmo”, tak odpověď je od nich jednoduchá: oni si chtěli studium na SŠ a VŠ zaplatit, ale bohužel levičáci tomu zabránili a raději jim vše zaplatili i z daní dělníků… Prostě přemýšlejme a vyzývám všechny, kdo je ještě schopen v Hlinsku k zamyšlení, aby začal volit schopné lidi, kteří se sdružují v jediné politické straně, která sdružuje vzdělané lidi, kteří v životě něčeho dosáhli bez korupce a dotací, tedy v ODS, ve které je i mnoho zubařů…
  Matikář s globálním pohledem na problém vypočítává: Buď chcete mít doktory a učitele (vzdělané lidi, díky kterým se budete mít lépe a kterým je jedno, komu na světě prodají svoji kvalitní pracovní sílu – že by tomu, kdo dá nejvíce? …což levičák Krčil, který dává z Vašeho, nikoli ze svého, nebude!) nebo budete jezdit „zadarmo“ vlakem bez zubů a snít o tom, jak má být vše zadarmo jako za komunistů 🙂 Obojí totiž nejde a jestli chcete vzdělané mladé lidi po soudružsky přinutit dělat zadarmo, tak nejprve rychle zase rozviňte na hranicích ostnaté dráty, protože oni už mají dávno sbaleno a počítají s tím, že to uděláte!
  V dokonalé úctě účastník sametové revoluce.
  Luděk PINTA, předseda MS ODS Hlinsko

  Luděk PINTA Listopad 10, 2019 09:23 Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sdílení
ZAVŘÍT