Domov seniorů Drachtinka znovu zavedla ve vnitřních prostorách hygienická opatření
Profilovka
10. 08. 2022.
1018

 

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci v Domově seniorů Drachtinka žádá organizace návštěvníky svých rezidentů, aby ve vnitřních prostorách používali respirátory, v zahradě se používat nemusí.

 

Zároveň DS Drachtinka nabádá návštěvníky, aby nechodili za svými blízkými, pokud se necítí zdravotně v pořádku. V tom případě je lepší raději návštěvu odložit. 

 

K návštěvě se doporučují především venkovní prostory, jelikož pobyt na čerstvém vzduchu udělá rezidentům radost a i pro ně bude prospěšný. K dispozici jsou přilehlé zahrady DS a na ně navazující park Drachtinka.

 

“Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci, žádáme návštěvníky, aby po celou dobu svého pobytu v Domově používali respirátory. Opatření je nepříjemné pro Vás i pro nás, ale ochráníte tak sebe i své blízké. Při návštěvě zohledněte svůj zdravotní stav, necítíte-li se zcela zdrávi, raději návštěvu odložte. Pokud je to možné, využívejte pro návštěvy naši zahradu či park. Pobyt na čerstvém vzduchu jistě udělá Vašim blízkým radost,” nabádá návštěvníky vedení DS Drachtinka.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image