Domácí fotbalisté měli přesilu v derby s Chrudimí
09. 10. 2022.
visibility 1104

V neděli 9. října se na hlineckém fotbalovém hřišti odehrálo derby mezi FC Hlinsko a MFK Chrudim B. Takové utkání měli fanoušci možnost zhlédnout naposledy před třemi lety.

První poločas byly oba týmy vyrovnané, do kabin se odcházelo za stavu 0:0. Druhý poločas byl ale živější. V 62. minutě se domácímu Kapangovi podařilo vstřelit první branku utkání, o deset minut později padla další branka hlineckého celku. Hosté z Chrudimi však nečekali dlouho a v 76. minutě snížili skóre na 2:1. Další branka už do konce závěrečného hvizdu nepadla a výsledek byl tak konečný.

Hlinečtí zůstávají na třetím místě tabulky s 21 body. Příští utkání odehrají ve Vysokém Mýtě a na domácím hřišti opět nastoupí 23. října od 15:30 hodin s nováčkem soutěže z Brandýsa nad Labem.