Dnes je 6. květen 2021, svátek má Radoslav
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Úvod Dnes startuje registrace do očkovacího centra v Hlinsku Vytvořit článek
Dnes startuje registrace do očkovacího centra v Hlinsku
Petr Laštůvka (redakce) - 28. 04. 2021    1713    0 Líbil se vám tento článek? 0

Od dnešního dne bude možné se registrovat k očkování v očkovacím centru na Poliklinice v Hlinsku, které zahájí svůj provoz od května. Bezpečnostní rada Pardubického kraje na dnešní poradě pracovní skupiny pro očkování definitivně potvrdila, že od příštího týdne vzniknou nová očkovací centra v Pardubicích, Hlinsku a České Třebové.

Telefonický kontakt na hlinecké očkovací centrum je 603 394 909, e-mail: ockovanihlinsko@seznam.cz

„Již dnes zahájíme registraci zájemců o očkování pro nově vznikající očkovací místa v Pardubicích, kde budeme nově očkovat v paláci Magnum a na poliklinice KOLF, v Hlinsku a České Třebové. Reálné zahájení očkování bude až na Českou Třebovou zahájeno v pondělí 3. května a v České Třebové od středy 5. května,“ uvedl hejtman Martin Netolický s tím, že registraci je možné provádět na internetové stránce registrace.mzcr.cz. Tímto krokem se rozšíří síť očkovacích míst v kraji ze 13 na 17. „Nejpozději od června chceme vytvořit další tři očkovací místa, a to v Králíkách, Poličce a Lanškrouně, což souvisí s avizem až 30 tisíc očkovacích dávek vakcíny Pfizer týdně počínaje červnem. Tímto bychom dosáhli počtu 20 očkovacích míst, což je v tuto chvíli maximum, na které bychom chtěli jít,“ sdělil na webu Pardubického kraje hejtman Martin Netolický.

K dnešnímu dni bylo v Pardubickém kraji vyočkováno téměř 130 tisíc dávek. Kompletně jsou naočkovaní lidé z technické infrastruktury, sociálních služeb, zdravotnictví a školství.

 


TAG
Hlinsko Očkovací centrum Hlinsko Pfizer Registrace očkování COVID-19
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •