Divadelní představení Špalíček veršů a pohádek na Betlémské návsi
Profilovka
07. 07. 2024.
386

Děti a jejich doprovod si mohou ve středu 10. července od 17:00 hodin užít divadelní představení Divadla Scéna Zlín na Betlémské návsi. Soubor si pro diváky připravil inscenaci Špalíček veršů a pohádek od Františka Hrubína.

Vstupné je 50 Kč pro děti, 100 Kč pro dospělé. Prodej vstupenek bude na místě. V případě nepřízně počasí může být představení přesunuto do kinosálu Multifunkčního centra. Doporučuje se proto sledovat webové stránky MFC nebo jejich facebook profil. Informace jsou dostupné také na telefonu 731 151 774.

Diváci se mohou těšit na známé a oblíbené verše a pohádky od Františka Hrubína, které zahrnují čtyři roční období: “Je jaro, narodí se malý Kubík a prožívá svůj první rok života a samozřejmě si zároveň „osahává“ svět kolem sebe, seznamuje se s lidmi, zvířátky, stromy i květinami i zajímavými věcmi. Tatínek a maminka mu také zahrají čtyři veršované pohádky: O Koblížkovi, Červenou Karkulku, Kuřátko a obilí a o Palečkovi a jeho kamarádech,” tak zní popis divadla.

Divadlo Scéna je mladé divadlo svým založením, avšak herecký soubor má již za sebou několik let působení. Do svých inscenací si i rádi zvou herce z jiných kamenných divadel. Jeho cílem je přiblížit dětem divadlo. Přinášet dětskému divákovi kvalitní, profesionální “divadlo” a tak vychovávat k větší otevřenosti. Nechce však zapomínat ani na diváka dříve narozeného.

Zdroj foto: www.mfc-hlinsko.cz

 

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image