Červnové výlety pro veřejnost s Klubem českých turistů

Napsal/a
Věra Dvořáková

Klub českých turistů Hlinsko kromě nejrůznějších pochodů pořádá také zájezdy na zajímavá turistická místa a to i pro nečleny klubu.

V sobotu 8. června se uskuteční autobusový zájezd do Kašperských hor. Účastníci navštíví Hrad Kašperk, Klostermannovu rozhlednu, Kostel sv. Mikuláše a Kapli sv. Anny. Samozřejmě formou pochodu. Odjezd je v 5:00 hodin ze zastávky Pošta (naproti Sokolovně). Cena zájezdu pro členy KČT je 310 Kč pro nečleny 510 Kč. Do 26 let je cena pro členy i nečleny zvýhodněna. Kontaktní osoba a vedoucí zájezdu: Zdeněk Kučera (604455697, schalamoun@seznam.cz).

Další autobusový zájezd se koná v sobotu 22. června do České Kanady – Landštejna a Slavonic. Účastníci se podívají na hrad Landštejn, do pevnostního areálu Slavonice, na vodní pilu Peníkov, do Slavonic do Slavonického podzemí a na další místa. Odjezd je v 6:30 hodin ze zastávky Pošta naproti Sokolovně. Cena zájezdu je pro členy 200 Kč, pro nečleny 325 Kč. Účastníci mladší 26 let mají nárok na slevu. Kontaktní osoba a vedoucí zájezdu: Zdeněk Modráček (731169162, zdenek.modracek@centrum.cz)

 

Zájezdy je možné si zamluvit na uvedených telefonních číslech a e-mailech vedoucích zájezdů. Více informací na stránkách KČT: http://bit.ly/KCT-Hlinsko-Nastenka

Zdroj foto: www.kcthlinsko.cz

Štítky článku:
· ·
Kategorie článku:
Kultura a volný čas

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sdílení
ZAVŘÍT