ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 17. leden 2021, svátek má Drahoslav

Centrum denních služeb Motýl děkuje...

Rádi bychom touto cestou poděkovali sponzorům – hlinecký spolek GT Hlinsko, Lom Matula Hlinsko a.s., RENOS s.r.o., DUET CZ s.r.o., FINAL Hlinsko s.r.o., kteří nás finančně podpořili v nákupu mobilního interaktivního dotykového stolu SenTable. Klientům byl SenTable předán jako dárek pod vánoční stromeček a jeho pořízení způsobilo radost nejen klientům, ale i zaměstnancům.

SenTable  slouží klientům Centra denních služeb Motýl při navazování a rozvoji vzdělávacích potřeb a nabízí jim možnost se dozvědět více o aktuálních tématech. Senioři se prostřednictvím této nové pomůcky seznamují s moderní technologií (dotykové ovládání) a vyzkouší práci s internetem. Jde o propojení již nastavených aktualizovaných programů a internetu ve velkém mobilním stolním tabletu. Využití najdeme také v kvízech, aktivitách zaměřených na rozvoj paměti, logické myšlení či postřeh.  Jeho výhodou je především velká naklápěcí a výškově nastavitelná obrazovka, díky které mohou sledovat aktivitu všichni. SenTable mohou sledovat nebo používat i lidé na lůžku.

Vážíme si Všech, kteří nás podporují i v této nelehké době.

Bc. Martina Hejduková

sociální pracovnice – koordinátorka Centra denních služeb Motýl

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím