Blíží se konec hlasování v anketě Nejúspěšnější sportovec Chrudimska roku 2023
Profilovka
02. 02. 2024
visibility 892

Jako každý rok vyhlásila v lednu Sportovní unie Chrudimska (SUCH) anketu Nejúspěšnější sportovec Chrudimska roku 2023. Hodnocení proběhne celkem v jedenácti kategoriích. Výborné výkony hlineckých sportovců se pochopitelně promítly i do této ankety, když v nominaci je hned dvanáct zástupců našeho města.

- V kategorii Kolektivy mládež zde mezi sedmnácti nominacemi nechybí týmy starších žáků HC Hlinsko a Tenisového klubu Hlinsko babytenis.

- V kategorii Jednotlivci dospělí je mezi nominovanými házenkářka Petra Dostálová a automobilový závodníci Miloslav Zavřel, Martin Vtípil.

- V kategorii Jednotlivci mládež jsou zástupci našeho města sjezdová lyžařka Ema Bártová, tenistka Anna Jančaříková a karatista David Vokál.

- V kategorii Trenér je nominován za HC Hlinsko Robin Kopřiva.

- V kategorii Veteráni reprezentuje naše město karatista Michal Kyncl.

- V kategorii Fair - play za celoživotní postoje ve sportu je in memoriam navržen Josef Svoboda z KKL Hlinsko.

- V kategorii Krajánek máme své želízko v podobě šachisty Jiřího Boušky, který v současné době reprezentuje ŠK Polabiny.

- Na vstup do Síně slávy okresního sportu aspiruje dlouholetý předseda HC Hlinsko Radek Chlada.

Nejlepší sportovce vybere v tajném hlasování odborná komise SUCH, ošizeni ale nebudou ani sportovní fanoušci. V rámci slavnostního večera bude vyhlášen také vítěz Ceny diváků, do které se mohou zapojit všichni. Stačí kliknout na webové stránky www.nejuspesnejsisportovecroku.cz a najít si chrudimský okres. Pozor, hlasovat se může pouze do 6. února 2024 do 18:00 hodin.

Vyhlášení vítězů pak proběhne v úterý 13. února 2024 od 18:00 hodin v Multifunkčním centru v Hlinsku a musíme věřit, že si zástupci našeho města dojdou na pódium pro řadu ocenění. Držíme pěsti.

Veřejnost, a to nejen hlinecká, má pochopitelně možnost se vyhlášení zúčastnit, stačí pouze přijít do Multifunkčního centra, vstup je zdarma. Vyhlášení bude moderovat zkušený Radek Šilhan a kromě sportovních osobností zde nebude chybět ani kulturní vložka. Půjde tak jistě o příjemně strávený večer.

Autor: Radek Pecina, Aleš Meloun

Zdroj foto: Nejúspěšnější sportovec roku

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image