Až 92. minuta rozhodla utkání, FC Hlinsko je na druhém místě tabulky
26. 09. 2022
visibility 1292

V neděli 25. září se FC Hlinsko utkalo s FK Náchod na domácím hřišti v Olšinkách. Pro hlinecké fotbalisty to byl osmý zápas sezóny, jsou tedy v pomyslné polovině podzimní části.

Od začátku utkání bylo vidět, že domácí Hlinsko si hlídá balón a snaží se vstřelit branku. To se podařilo v prvních minutách utkání, kdy pomohli jak soupeři tak sobě a utkání bylo 1:1.

V druhé polovině zápasu zahájili hlinečtí několik útočných akcí na bránu a soupeř neměl příliš šancí dostat se k míči, pouze bránil. V posledních minutách utkání se domácímu Křižákovi podařilo vstřelit celkově třetí branku utkání a zvednout tak skóre na konečných 2:1.

FC Hlinsko je aktuálně na druhém místě tabulky s 18 body. Příští utkání odehrají s prvním Libercem a další zápas na domácí půdě 9. října od 16:00 s Chrudimí B.