Vytápění tepelným čerpadlem - poradenství zdarma, prodej, montáž a servis
Začátek akce 01. 04. 2023
Konec akce 31. 12. 2024

Chcete renovovat stávající systém vytápění nebo plánujete novostavbu s vytápěním pomocí tepleného čerpadla? Využijte poradenství zdarma od společnosti Plynoservis Hladík působící na Hlinecku, která pomůže s tím pravým řešením přímo na míru. Nezávaznou konzultaci si můžete domluvit telefonicky na čísle 723 086 599 nebo pomocí emailu cehladik@gmail.com.

Plynoservis Hladík je autorizovaným partnerem výrobců tepelných čerpadel WOLF - Česká republika s.r.o. a Vaillant Group Czech s.r.o., pro které zajišťuje prodej, montáž a následný servis.

Pomoc s vyřízením kotlíkové dotace

Zjistěte na jednom místě vše, co potřebujete vědět o Kotlíkové dotaci. Pořiďte si nový systém vytápění ještě výhodněji. Se vším vám pomůže Plynoservis Hladík. Ministerstvo životního prostředí nově navyšuje kotlíkovou dotaci na pořízení tepelného čerpadla o 50 000 Kč. Nově tedy na tepelné čerpadlo můžete místo původně avizovaných 130 000 Kč získat až 180 000 Kč!

Tepelná čerpadla od německého výrobce Wolf

Tepelné čerpadlo CHA Monoblock od společnosti WOLF se zaměřuje na bezpečný a hospodárný dlouhodobý provoz. Díky své extrémně vysoké účinnosti, ekologickému chladivu R290 a tichému chodu v sobě toto zařízení spojuje hospodárnost, šetrnost k životnímu prostředí a pohodlnost.

Tepelné čerpadlo vzduch/voda je k dispozici v provedeních o výkonu 7 kW a 10 kW. Postará se o nízké provozní náklady a navíc splní technické požadavky pro obdržení státní podpory.

Tepelná čerpadla od společnosti Vaillant

Objevte moderní tepelná čerpadla Vaillant, která jsou efektivní a ekonomicky šetrná k využívání energie z obnovitelných zdrojů.

Obnovitelná energie ze vzduchu, podzemní vody a země je dostupná zdarma všude okolo nás. Technologie tepelných čerpadel umí tuto energii správně a efektivně využívat a díky tomu lze vytápět své domovy velmi šetrně a úsporně, navíc s ohledem na životní prostředí. Značka Vaillant nabízí tepelná čerpadla využívající všechny dostupné obnovitelné zdroje energie (vzduch, země, voda). Dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Vybírat můžete jak z tepelných čerpadel pro vnitřní instalaci nebo systémů skládajících se z vnitřní a vnější jednotky. Tepelná čerpadla Vaillant jsou vhodná jak pro novostavby, tak i pro modernizace starších domů. Jsou vysoce účinná, velmi tichá a poskytují poskytují vysoký stupeň komfortu. Nezáleží na tom, jaký zdroj energie si zvolíte – vždy pro vás máme to pravé řešení.

Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma na telefonním čísle 723 086 599 nebo pomocí emailu cehladik@gmail.com.