Dnes je 5. prosinec 2023, svátek má Jitka
Reklama   •   Koupit reklamu
Domů AKCE 15+3 KG NÁTĚRU ZDARMA v nově otevřené prodejně Přidat slevu
AKCE 15+3 KG NÁTĚRU ZDARMA v nově otevřené prodejně
Dům barev Hlinsko    1898
Místo uplatnění akce: Husova 14, Hlinsko / Poděbradovo náměstí
Začátek akce: 19. 05. 2022
Konec akce: 31. 12. 2022

Vraťte stěnám ztracenou svěžest a pořiďte jim nový kabát pomocí interiérového nátěru značky Primalex. Svěží bílá oživí váš domov i kancelář a vdechne zdem nový život.

Vnitřní malířský nátěr Primalex Plus 15+3 kg zakoupíte za cenu 698 Kč v nově otevřené prodejně MB BARVY - LAKY na adrese Husova 14 (vchod z Poděbradova náměstí naproti prodejně Hobby H).

K tomu, abyste se doma cítili lépe, mnohdy stačí maličkost. Třeba oživit pochmurné zdi novým nátěrem! K tomuto počinu se skvěle hodí Primalex Plus, který je ve své kategorii nejoblíbenějším a nejprodávanějším produktem značky Primalex. Využít jej můžete nejen pro malování omítek, ale i dřevotřískových a sádrokartonových desek.

Bělejší bílá
Vsaďte na osvědčenou kvalitu a zařaďte se mezi spokojené zákazníky značky Primalex. Receptura tohoto interiérového nátěru vyniká nejen výbornou kryvostí a vysokou otěruvzdorností, ale i vyšší bělostí (min. 86% BaSO4), která je v kombinaci s hluboce matným vzhledem zárukou dokonalého výsledku.

Zářivý interiér
Primalex Plus je vhodný pro výmalbu minerálních povrchů ve středně zatěžovaných interiérech. Skvěle se tedy hodí jak do obývacího pokoje či ložnice, tak do kanceláří a komerčních objektů. Perfektní výsledek vám přitom zaručí nejen na nových omítkách, ale i na stěnách se staršími nátěry.

 

Prodejna MB BARVY - LAKY v Hlinsku nabízí nejširší sortiment interiérových barev, lazur, syntetiky, sprejů, ředidel, stětců a válečků. Zákazníci mohou také využít míchání barev nebo nově zakoupit i bazénovou chemii.

Reklama   •   Koupit reklamu