Zákaznická karta ušetří při každém mytí na bezkontaktní myčce v Koutech

Bezkontaktní automyčka BKF CarWash Hlinsko-Kouty nabízí pro své zákazníky ZÁKAZNICKOU KARTU ZDARMA a BONUS ve výši 10 % KREDITU ZDARMA při dobití jakékoliv částky na klientskou kartu. Díky věrnostní kartě tak zákazníci ušetří při každém mytí svého vozidla. Zákaznickou kartu lze získat na telefonním čísle 602 148 240.

Po vyčerpání předplaceného kreditu lze kartu opět dobít v měničce na mince umíštěné u mycího zařízení. Kredit má neomezenou platnost. „Zákaznická karta je k vyzvednutí u obsluhy bezkontaktní automyčky nebo po telefonické domluvě na čísle 602 148 240. Každý vlastník karty získá při dobití 10% bonus v podobě kreditu navíc," sdělil majitel automyčky BKF CarWash Milan Boháč.

Výhodou automyčky v Koutech je, že nepoužívá vysoce pěnivou autokosmetiku, která má za cíl pouze prodloužit délku mytí vozidla o čas potřebný na oplach nanesené pěny. Myčka využívá kvalitní produkty společnosti Koch Chemie a technologii práškového mytí, kdy po umytí není nutné auto sušit nebo leštit a po uschnutí nezanechává na karoserii stopy po vodě. Jedná se o čistící prostředky německé kvality schválené výrobci vozidel značek Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Porsche a BMW.

Areál myčky se nachází v klidném prostředí mimo frekventovanou silnici a nabízí odpočinkový prostor pro řidiče, automat na nápoje, vysavač a kompresor pro správné dohuštění pneumatik.

Na stojanu s programy lze platit platební kartou, mincemi a klientskou kartou. Pro rozdrobnění bankovek lze využít také měničku peněz, kde lze i dobíjet zákaznické karty. Otevírací doba areálu je nonstop.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image