Výprodejová speciálka BER-TO! představuje novou akční nabídku od 16.4.2024 do vyprodání zásob.
Profilovka
15. 04. 2024.
818

Výprodejová speciálka BER-TO! představuje novou akční nabídku, která je platná od úterý 16.4. 2024. do vyprodání zásob.

Tentokrát si přijdou na své sportovní nadšenci. Zejména cyklisté, kteří nemají kompletní výbavu na svá kola. Ale nejen oni, obchod BER-TO! nabízí multifunkční přilby, které můžete využít jak na kolo, ale i na jiné druhy sportu jako je třeba skateboard, kolobežka, kolečkové brusle a jiné další sporty. Svůj outfit můžete doplnit cyklistickým dresem, který v prodejně naleznete v dětském, pánském nebo unisex provedení. A pro ty, kteří si potrpí na pohodlí, mohou v obchodě BER-TO! zakoupit potahy na cyklistické sedlo za skvělých 49,- Kč.

K dostání i masážní pistole s vyměnitelnými nástavci,pro regeneraci svalů a uvolnění svalového napětí.Na výběr ze dvou druhů.V prodejně BERT-TO! Vám oblusha ráda pomůže se správným výběrem zboží a zodpoví všechny vaše dotazy.

Výprodejová speciálka BER-TO! nezapomíná ani na Vaše čtyřnohé mazlíčky.V nabídce domečky pro kočky,ale i hrací prvky,kde se vaše kočka,zcela jistě vyřádí. Všichni majitelé domácích mazlíčků,zcela jistě ví,jak obtížné je ,zbavit se zvířecí srsti.Proto v nabídce naleznete i odstraňovač zvířecích chlupů,ale i vlhčené ubrousky pro psy a kočky.Dále také pamlsky pro psy od 19,-.

Pro domací kutily máme k dispozici mini sady nařádí nebo ruční pilku za 49,- Kč, která nesmí chybět v žádné dílně.

 

Obchod BER-TO! se nachází v Hlinsku na adrese Dvořákovo nábřeží 1690. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 11:30 hodin.