Výprodejová akce na lazury BONDEX v prodejně Dům barev Hlinsko
Profilovka
04. 08. 2023.
1100

Využijte výprodejovou akci na lazury značky BONDEX ve specializované prodejně Dům barev Hlinsko na Poděbradově náměstí! Akce platí pouze do vyprodání zásob a je platná na tyto produktové řady:

BONDEX Matt 0,75 l, 2,5 l
Tenkovrstvá, syntetická lazura na dřevo se zvýšenou ochranou proti UV záření pro venkovní i vnitřní použití. UV ochrana zabraňuje vyblednutí nátěru a poškození dřeva. Lazura proniká hluboko do pórů dřeva, zabarvuje jeho povrch na požadovaný přírodní odstín a zvýrazňuje strukturu dřeva. Snadno se aplikuje a vytváří hedvábně matný vzhled.

Je vhodná k údržbě a ošetření všech druhů opracovaného i neopracovaného dřeva a dřevěných prvků v exteriéru i interiéru. Ideální je na okna, ploty, podbití nebo podhledy, pergoly, přístřešky apod.

BONDEX Decking Oil 0,75 l, 2,5 l
Ochranný syntetický napouštěcí olej určený pro ochranu a konzervaci povrchu dřeva. Poskytuje mimořádně dlouhou ochranu vůči povětrnosti a zvýrazňuje strukturu dřeva. Použití na všechny druhy dřeva, především na terasy a dřevěné pochozí plochy v exteriéru. Vhodný i pro tvrdé a exotické dřeviny.

Na všechny druhy dřeva, především na terasy a dřevěné pochozí plochy v exteriéru. Je vhodný i pro tvrdé a exotické dřeviny. Primárně slouží k ochraně a zesílení kresby dřeva u domovního, ale i zahradního nábytku, teras, zábradlí apod., vyrobených z tvrdého dřeva.

BONDEX Satin 0,75 l, 2,5 l
Syntetická silnovrstvá lazura, která dodává dřevu atraktivní vzhled s trvanlivým saténovým odleskem. Vyznačuje se vysokou mechanickou odolností a ponechává viditelnou kresbu dřeva, usnadňuje údržbu a čištění povrchu. Použití pro ošetření a údržbu všech druhů dřeva a dřevěných prvků v exteriéru. Vhodná i pro neopracované dřevo.

Pro ošetření a údržbu všech druhů dřeva a dřevěných prvků v exteriéru. Lazura vhodná i pro neopracované dřevo. Speciálně vyvinuta zejména pro natírání oken a dveří. Primárně určena pro exteriér, ale lze použít i v interiéru.

Nechte si poradit od specialistů na prodejně Dům barev Hlinsko na adrese Husova 14 (vchod z Poděbradova náměstí naproti prodejně Hobby H).

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image