VYHRAJ plynový gril Napoleon v hodnotě 20 000 Kč!
Profilovka
25. 03. 2024.
747

Už slyšíš to jemné syčení, když se naložené maso dotkne rozpálené plotny? Už cítíš tu vůni právě připraveného steaku? A už jsi na tohle všechno dostatečně připravený? Jestli ne, tak teď máš jedinečnou příležitost. Protože kvalitní suroviny si zaslouží i kvalitní přípravu, zasoutěžíme si dnes o parádní plynový gril FREESTYLE 425 od Napoleon grily. Tenhle mazlík má vše pro to, aby letošní grilovací sezona odstartovala opravdu stylově. Čtyři nerezové hořáky, boční plotýnka, velkorysé odkládací plochy na sklopných policích, háčky na grilovací nářadí i otvírák na pivo... tohle grilovaní prostě nebude mít chybu. 

  1. Sleduj Napoleon grily
  2. Sleduj instagramový účet @napoleon_grily
  3. Soutěž můžeš SDÍLET (prosím)
  4. Jdi na https://www.napoleon.cz/cs a do komentáře pod tuto soutěž mi napiš, jaký gril by měl být výhrou příště

Už brzy vyhraje někdo z vás plynový gril Napoleon v hodnotě 20 000 Kč.

Pokud ti někdo k tvému sdílení napíše naším jménem, že jsi vyhrál a že máš navštívit jeho profil a registrovat se, TAK MU NEVĚŘ, JE TO PODVODNÍK, který se za nás vydává!!! MY VŽDY VYHLAŠUJEME DO KOMENTŮ POD SOUTĚŽ!!!

Pořadatelem soutěže je Výhrostroj.cz. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image