VYHRAJ luxusní wellness pobyt pro dva na dvě noci ve Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům!
Profilovka
10. 04. 2024.
711

Máš dost stresů v práci? Chceš chvíli neřešit chod domácnosti, důležité pochůzky a další povinnosti? Nečekej na víkend a zrelaxuj se během týdne. Vyhraj letní pobyt pro dva na dvě noci s polopenzí ve wellness & spa hotel Augustiniánský dům v Luhačovicích a dobij si baterky. Výborné jídlo, prvotřídní wellness a nádherné ubytování... to je prostě klid a pohoda, jak má být.

  1. Sleduj Wellness & spa hotel Augustiniánský dům
  2. Sleduj instagramový účet @augustiniansky_dum
  3. Soutěž můžeš SDÍLET (prosím)
  4. Jdi na https://www.augustian.cz/25455-letni-pobyty a do komentu pod tuto soutěž mi napiš, které dny v létě probíhají grill & music večery

Už brzy vyhraje někdo z vás vyhraje pobyt v Augustiniánském domě.

Pokud ti někdo k tvému sdílení napíše naším jménem, že jsi vyhrál a že máš navštívit jeho profil a registrovat se, TAK MU NEVĚŘ, JE TO PODVODNÍK, který se za nás vydává!!! MY VŽDY VYHLAŠUJEME DO KOMENTŮ POD SOUTĚŽ!!!

Pořadatelem soutěže je Výhrostroj.cz. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image