ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 4. prosinec 2020, svátek má Barbora

Víme, kdo zajistí kvalitní autokarosářské a lakýrnické práce

15. 07. 2020 • 12:45

Pokud hledáte kvalitní autokarosářské a lakýrnické práce, máme pro Vás tip. Jmenuje se Martin Laštůvka a jeho dílnu naleznete vpravo při výjedu z Hlinska na Rváčov.

O sobě na svém nově spuštěném Facebooku uvádí, že má zkušenosti již od roku 1993, a to především v oblasti autokarosářských, klempířských a lakýrnických služeb. Vyřídí za vás veškeré pojistné události. Také rád zajistí novou technickou prohlídku vozidla (STK), která je vyžadována například v případech dopravní nehody, kdy je vozidlo označeno jako technicky nezpůsobilé k jízdě. Můžete se na něho obrátit, ať už jde například o motorky, veterány nebo i současné vozy, ale i v případě jednotlivých dílů, jako jsou třeba disky kol a podobně. Ke své práci používá profesionální nářadí, barvy Mobihel a výhradně kvalitní materiály CR4.

Více nalezenete na www.facebook.com/ml.hlinsko

  "Je nám ctí, že můžeme být u spuštění nove Facebookové stránky pana Laštůvky," komentuje Michal Voldán za tým Pěkné weby, který Facebook prezentaci pro pana Martina Laštůvku zhotovil.

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím