Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium VĚRNOSTNÍ PROGRAM Vytvořit článek
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
SOKOL FALCO s.r.o. - 05. 12. 2022    360    0 Líbil se vám tento článek?

Mají Vaši mazlíčci rádi naše produkty? Děláte jim radost tím, že u nás nakupujete? To nám také, a proto bychom Vás, nebo spíše Vaše čtyřnohé parťáky, rádi odměnili. Sbírejte FALCONY a užijte si všechny výhody, které Vám nabízí. Konzervy různých druhů i velikostí, od těch nejmenších, po ty největší. Pytle granulí od výrobců z Francie, Itálie a Španělska. Sušené pamlsky, věci pro páníčky a mnoho dalšího! Se všemi dalšími výhodami, které FALCONY nabízí, Vám každý nákup na našem e-shopu přinese ještě více, než jste očekávali. Přidejte se k nám a nakupujte ještě výhodněji.

Co jsou to FALCONY?

Jedná se o pomyslné body, které zákazník získá při nákupu na našem e-shopu.

Proč sbírat FALCONY?

Podle hodnoty objednávky Vám budou přičteny FALCONY, které můžete směnit za vybrané zboží. Za nasbírané částky si můžete vybrat zvolený dárek.

Jak to funguje?

Nový zákazník se musí zaregistrovat, aby mohl FALCONY získat. Po registraci získává 1 FALCON za každých utracených 10 Kč. Pokud již má zákazník účet, stačí, když se přihlásí, aby viděl svůj aktuální stav FALCONŮ.

Pro naše zákazníky a jejich mazlíčky chceme vždy jen to nejlepší. Proto se neváhejte registrovat a získejte tak možnost odměn.

Nový e-shop naleznete zde:
https://www.falcokrmiva.com/


SOKOL FALCO s.r.o.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu