Velká slevová akce na baterie v HUKY Elektro
Profilovka
16. 03. 2023.
955

Využijte slevu 20% na jednorázové baterie značek PANASONIC a EMOS, akce platí i pro nabíjecí baterie a nabíječky baterií. V nabídce naleznete baterie alkalické i lithiové ve velikostech AAA, AA, 9V, C, D, knoflíkové a další. Akce je platná v prodejně HUKY Elektro s.r.o. na adrese Jungmanova 151, Hlinsko od 24. 2. do 17. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Tužkové baterie jsou nezbytností pro mnoho domácích spotřebičů, od dětských hraček po bezdrátové myši nebo dálková ovládání. Pro tato zařízení je vždy důležité mít doma zásobu náhradních baterií. Mezi nejrozšířenější baterie patří alkalické, které nabízí dobrý poměr ceny/výkonu a vydrží při větším zatížení pět až desetkrát déle než ty zinko-uhlíkové a jsou tedy ekonomičtější. Jsou také vhodnější pro přístroje s vyšším odběrem proudu.

Mnohem delší životnost a použitelnost než alkalické baterie nabízí baterie nabíjecí, které lze opakovaně nabíjet třeba až 1000x a opětovně používat. Současné technologie nabízejí více než 1000 nabíjecích cyklů v závislosti na podmínkách a způsobu jakým jsou používány. Mezi jejich nevýhodu patří, že mají poměrně nižší nominální napětí oproti nenabíjecím bateriím, čímž se v zařízeních, které nemají regulátor umožňující pracovat s různorodým vstupním napětím, mohou zdát podstatně dříve vybité.

Ve specializované prodejně HUKY Elektro zákazníci naleznou všechny nejpoužívanější druhy baterií. A jaký druh baterie se hodí pro konkrétní zařízení?

Lithiová baterie – baterie do náročného prostředí, do fotoaparátů a fotografických blesků, elektronické hračky, příruční GPS, tlakoměry a zdravotnické pomůcky a přístroje, detektory kouše, bezdrátové mikrofony.

Ultra Plus Alkaline – externí blesky, fotoaparáty, elektronické hračky, MP3 a MP4 přehrávače.

Ultra Alkaline – přenosná elektronika, herní konzole, ovladače, meteostanice, svítilny.

Super Alkaline – dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulačky, bezdrátová čidla.

Greencell – svítilny, hodiny, budíky, kalkulačky, dálkové ovladače.

Supercell – dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulačky, svítilny.

Nabíjecí baterie GP ReCyko+ – digitální fotoaparáty, vysílačky, přenosová zařízení.

Prodejna na adrese Jungmanova 151, Hlinsko má otevírací dobu od pondělí do pátku od 8:00 do 11:30 a od 12:30 do 16:30 hodin. V sobotu je otevřeno od 8:00 do 11:00 hodin.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image