Vánoční LED řetězy, dekorace a náhradní žárovky v HUKY Elektro
Profilovka
07. 12. 2022.
1107

Vánoční osvětlení slouží k navození té pravé sváteční atmosféry, proto se v období adventu a Vánoc umisťuje téměř do každé domácnosti a zahrady. Pro snížení spotřeby elektrické energie se volí LED světelné dekorace. Mnoho barevných kombinací, tvarů a délek má v nabídce HUKY Elektro v Hlinsku.

Ve specializované prodejně zákaznici naleznou vánoční světelné řetězy, dekorace do interiéru nebo náhradní vánoční žárovky.

Mezi oblíbený sortiment patří v letošním roce vysoce úsporné LED žárovky ve tvaru plamene svíčky do pěti nebo sedmiramenných dekorativních svícnů, které ušetří až 87 % energie oproti klasickým žárovkám.

Majitelé tradičního osvětlení naleznou v prodejně náhradní vánoční žárovky do světelných řetězů.

V HUKY Elektro mají také připravené vánoční dárkové poukazy, které potěší všechny z rodiny a přátel. Poukazy jsou v hodnotě 500 Kč nebo 1 000 Kč s platností až do 31. 12. 2023.

Na prodejně na adrese Jungmanova 151, Hlinsko je k dispozici celkem deset tisíc položek skladem, obdarovaný tak může vybírat z velkého množství bytových svítidel, lustrů, lampiček, světelných dekorací, průmyslových svítidel, LED svítidel a reflektorů, zahradního a venkovního osvětlení. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 11:30 a od 12:30 do 16:30 hodin. V sobotu je otevřeno od 8:00 do 11:00 hodin. V HUKY Elektro si vybere opravdu každý!

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image