Dnes je 30. září 2022, svátek má Jeroným
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas V srpnu se za Domem dětí a mládeže odehrají ještě dvě dětská představení, první z nich již tuto středu Vytvořit článek
V srpnu se za Domem dětí a mládeže odehrají ještě dvě dětská představení, první z nich již tuto středu
Věra Dvořáková (redakce) - 02. 08. 2022    349    0 Líbil se vám tento článek?

V zahradě za Domem dětí a mládeže se kromě letního kina pořádají také divadelní představení pro nejmenší. V srpnu se představí ještě dva divadelní soubory s interaktivními divadelními hrami.

 

Středa 3. sprna 2022

Divadlo Kapsa Andělská Hora představí pohádkový příběh Nešťastný šafářův dvoreček. Začátek je v 17:00 hodin a děti mají vstup zdarma. Klasická vstupenka stojí 100 Kč. Divadlo pojednává o nešťastné selce, která si pro radost upekla panáčka, který zázračně ožil a našla v něm štěstí, i když to byl malý popleta.

 

Středa 17. srpna 2022

Divadlo Scéna Praha odehraje představení Kosí bratři, které mohou malí diváci znát ze stejnojmenného večerníčku. Začátek je v 17:00 hodin a děti mají vstup zdarma. Vstupenka pro dospělé stojí 100 Kč. Ptačí bratři Josef a Václav vyvádějí nejrůznější lotroviny a zažívají různá dobrodružství. Návštěvníci uvidí například to, jak kopali metro, jak zkoušeli jezdit na kole, či jak krotili lva.

 

V případě nepříznivého počasí se divadélka přesouvají do sálu Multifunkčního centra. Připraveno bude i občerstvení v podobě balených nápojů a různých sladkých a slaných pochutin jako jsou brambůrky, sušenky či popcorn.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu