ZAVŘIT

Dnes je 9. březen 2021, svátek má Františka

V Knajpě Kvatro je možné podepsat petici, která má za cíl vyjádřit nesouhlas s vládními nařízeními

17. 01. 2021 • 14:14

Knajpa Kvatro na hlineckém sídlišti na ulici Rataje má od středy 13. ledna otevřené petiční místo pro osoby, které nesouhlasí s vládními nařízeními. Potřebné formuláře k petici jsou k dispozici uvnitř zařízení.

 

Od 18. prosince 2020 jsou kvůli protiepidemickým opatřením opět uzavřeny bary a restaurace. Majitelé těchto provozoven by od státu měli dostat náhradu, která činí 400 Kč na jednoho zaměstnance za den. 

 

Stát by chtěl podnikatelům, kteří musí mít kvůli vládním nařízením zavřeno, poskytnout podporu za dobu od 9. října 2020 do 10. ledna 2021. Částka, která je na první výzvu tohoto dotačního program poskytnuta je 2,5 miliardy Kč.

 

Do programu Covid-Gastro se provozovny mohou dle Ministerstva průmyslu a obchodu nahlašovat od pondělí 18. ledna. Ministerstvo průmyslu a obchodu zveřejnilo v pátek 15. ledna COVID kalkulačku, díky které si podnikatelé spočítají na jakou podporu mají nárok. Kalkulačka je k dispozici zdeZdroj foto: Facebook Knajpa Kvatro

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím