V HUKY Elektro začala velká slevová akce na všechny prodlužovací kabely
Profilovka
01. 06. 2022.
1588

Na naší prodejně HUKY Elektro na adrese Jungmanova 151, Hlinsko jsme si pro Vás připravili po celý červen skvělou slevu 20% na veškeré prodlužovací kabely a bubny.

Tzv. prodlužka je skvělým řešením při nedostatku zásuvek v domácnosti, dílně nebo zahradě a pokud potřebujete delší napájecí kabel. Akce je platná od 1. do 30. 6. 2022. Odborný personál Vám poradí s výběrem vhodného typu prodlužovacího kabelu, k prodlužovacím bubnům přinášíme několik základních informací.

JAK VYBRAT PRODLUŽOVACÍ BUBEN?
Nenahraditelní pomocníci stavařů, chatařů, řemesl­ní­ků a také všech, kteří potřebují pracovat na zahradě? Odpovědí jsou navijáky neboli prodlužovací kabely na bubnu, které slouží k prodloužení napájecí sítě. Kabel na bubnu stačí natáhnout, zapojit potřebné nářadí a můžete se pustit do práce. Podle čeho ale prodlužovací bubny vybírat? Při výběru navijáku neboli bubnu se zaměřte hned na několik parametrů. V první řadě naviják vybírejte podle prostředí, ve kterém jej budete používat, délky kabelu, materiálu izolace kabelu, průřezu vodiče, počtu zásuvek, které nabízí. V neposlední řadě se zaměřte také na stupeň krytí kabelu a praktické vychytávky bubnu, jež při práci zaručeně oceníte.

KDE BUDETE NAVIJÁK POUŽÍVAT?
Budete naviják používat vevnitř, venku nebo ve specifickém prostředí, které vyžaduje odolnější materiál? Obecně se navijáky dělí na navijáky pro vnitřní použití a navijáky pro venkovní použití.

NAVIJÁKY PRO VNITŘNÍ POUŽITÍ
Navijáky pro vnitřní použití jsou dostupné v několika délkách. V nabídce značky EMOS najdete navijáky s délkou od 15 metrů až do 50 metrů. Volit můžete navijáky s průměrem vodiče 1 mm2 až 1,5 mm2.

NAVIJÁKY PRO VENKOVNÍ POUŽITÍ
Navijáky pro venkovní použití je možné dále dělit na navijáky s gumovým kabelem pro běžné mechanické použití a navijáky s neoprenovým kabelem pro středně těžké mechanické zatížení, které jsou odolné i proti oleji. Značka EMOS opět nabízí navijáky v různých délkách, tedy od 25 metrů do 50 metrů a s průřezem vodiče 1,5 mm2 až 2,5 mm2. Rozmezí teplot použití kabelu se pohybuje od -25 °C do 60 °C.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image