Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium V Chrudimi se pojede tradiční závod horských kol Manitou Vytvořit článek
V Chrudimi se pojede tradiční závod horských kol Manitou
Auto MERCIA a.s. - 13. 08. 2021    2169    0 Líbil se vám tento článek?

Auto MERCIA Chrudim je společně se ŠKODA AUTO partnerem závodu horských kol Manitou Železné hory Cardion, který je součástí populární série Kolo pro život. Závod je letos na programu v sobotu 21. 8. 2021.

Start hlavních kategorií je tradičně před polednem na Resselově náměstí. Letos uvedeme závodníky na trať plně elektrickým vozem ŠKODA ENYAQ iV.

Hlavní zázemí je od 9 do 17 hod. v prostoru cíle na ploché dráze v Chrudimi, kde od ranních hodin probíhají závody dětských kategorií včetně závodu odrážedel pro ty nejmenší. V rámci stanového městečka se můžete u stánku ŠKODA AUTO těšit na představení vozů ŠKODA ENYAQ iV a OCTAVIA RS, třetím do party bude KODIAQ v úpravě zdravotnické záchranné služby pardubického kraje včetně kompletního vybavení. Pro děti bude připraveno nafukovací skákací vozidlo a koutek pro malování. Až do 15:30 se můžete zapojit do soutěže o zajímavé ceny ze ŠKODA kolekce a jeden ze závodníků se může v rámci tomboly těšit na zapůjčení nového modelu ŠKODA FABIA na víkend s plnou nádrží.

Neváhejte se přihlásit na závody nebo přijďte fandit a užít si bohatý doprovodný program. Kompletní info najdete na www.kolopro.cz.

Sledujte také náš facebook @AutoMERCIA a neunikne Vám víkendová soutěž o VIP startovné na libovolnou trať Manitou.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu