Úspěchy tenistů z Hlinska

Sdílet článek:
02. 08. 2019 • 7:05

Tenisový oddíl Hlinsko má aktuálně družstvo minitenistů, babytenistů, mladších a starších žáků. Všechna družstva, ale i jednotlivci se mohou těšit z vynikajících výsledků, kterých dosáhli během mistrovských utkání. 
 
Minitenisté (2012-2014) postoupili v turnajích až do semifinále Pardubického kraje. Úspěchy neslaví pouze jako družstvo, ale i jednotlivci. Velmi úspěšný je Josef Malinský, který byl v letošním roce již 5x na stupních vítězů a Nela Dostálová, která se postavila na stupně vítězů 2x, oba hráči byli vždy v první polovině tabulky. TK Hlinsko by v roce 2020 chtělo založit i družstvo dorostu. 
 
Babytenisté (2010-2011) získali první místo v tabulce Pardubického přeboru, porazili tak 7 družstev a postupují do finále Východních Čech, které se odehraje 31. srpna, místo utkání prozatím není zveřejněno. Babytenisté si zde zahrají o postup na Mistrovství České republiky s Perštýnem Pardubice a v případě výhry s Dvorem Králové nad Labem nebo Českou Třebovou. 
 
Mladší žáci (2007-2009) získali páté místo v Pardubickém přeboru, ve kterém porazili tenisové kluby z České Třebové, Letohradu a Havlíčkova Brodu, první místo získalo družstvo z Pardubic. Zůstávají tak v Pardubickém přeboru a o postup do vyšší soutěže budou bojovat v příští sezóně. 
 
Družstvo starších žáků (2005-2006) obsadilo první místo v Pardubické krajské soutěži a postupují tak do Pardubického přeboru. S kým a kdy se budou konat zápasy se dočtete na stránkách Českého tenisového svazu http://bit.ly/CTS_starsi_zaci. O víkendu 10. a 11. srpna se budou od 9 hodin na tenisových kurtech v Hlinsku konat zápasy babytenistů a minitenistů. 
 
Všem tenistům a tenistkám přejeme mnoho úspěchů v dalších zápasech. 
 
TK Hlinsko pořádá přes prázdniny nábory nových minitenistů, ročníky 2013 a 2014. V případě zájmu a pro více informací se ozvěte Tereze Wasserbauerové, tel. 736 416 883, e-mail: tereza.wasserbauerova@seznam.cz

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se