TIP NA VÁNOCE: Grilovací kámen z hlinecké žuly
Profilovka
05. 12. 2023
visibility 968

Darujte k Vánocům grilovací kámen, který je vyrobený z přírodního kamene z hlinecké žuly. Grilovací kámen o rozměru 40x30 cm má leštěnou horní část a lze ho zakoupit již za 400 Kč! Zákazníci si mohou objednat i jiné rozměry kamene, cenu lze nezávazně poptat.

Prodej grilovacích kamenů probíhá v administrativní budově společnosti Lom Matula Hlinsko na adrese K Lomům 780, Hlinsko. Objednávejte telefonicky na čísle 602 148 240 nebo emailu bohac@lom-hlinsko.cz.

Na grilovacím kameni o velikosti 40x30 cm lze pohodlně grilovat až osm steaků najednou, kámen udržuje vysokou a stálou teplotu po celém svém povrchu. Toto grilování je velmi zdravé, protože pokrm nepřichází do přímého kontaktu s ohněm, neodkapává z něho tuk nebo šťáva a díky tomu se nepřepaluje. Grilovací kámen lze použít i jako příslušenství ke všem typům grilů - na dřevěné uhlí, plyn nebo elektrickou energii.

Provozní doba hlineckého lomu je pondělí až pátek od 6:00 do 14:00 hodin. Po dohodě se zákazníkem lze vyzvedávat objednávky i mimo pracovní dobu.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image