ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 1. prosinec 2020, svátek má Iva

Zpřístupnili jsme online objednávky technickým tkaninám

25. 02. 2020 • 15:36

Hlinecké firmě TRIGI, zpracovávající technické tkaniny, jsme vytvořili nové webové stránky, které slouží nejen jako vizitka firmy, ale také jako plnohodnotný e-shop.

Firma TRIGI s.r.o. byla založena v roce 1995. V současné době zaměstnává přibližně 60 zaměstnanců a zaměřuje se na výrobu technických tkanin a technické konfekce pro sériové kolekce. TRIGI vyrábí hlavně kvalitní nešepsovaná malířská plátna, nehořlavé tkaniny, režné a upravené bavlněné tkaniny, polyesterové tkaniny pro výrobu stanů, PVC tkaniny jako autoplachtoviny, filtrační tkaniny nebo geotextilie. Zabývá se také výrobou přesně podle individuálních požadavků nebo pronájmem párty stanů.

Nově vytvořené webové stránky se nachází na www.trigi.cz.

Při nákupu zboží je možné zvolit osobní odběr a využít tak vyzvednutí zakoupeného zboží přímo v areálu firmy.

„Při vývoji webových stránek jsme přemýšleli, jak co nejlépe a nejjednodušeji představit produkty a služby firmy TRIGI. Například u každého produktu můžete vznést dotaz, nebo zadat poptávku. V každém případě budeme velice rádi za zpětnou vazbu,“ dodává Michal Voldán za Pekneweby.cz.

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím