Soutěž o nejlepší domeček pro skřítka stále probíhá, nyní s novými cenami!
Profilovka
22. 07. 2022
visibility 909

Milé děti,

děkujeme všem z vás, kteří jste dosud obohatily naše lesy o krásná skřítčí bydla! 

A protože i nadále existují milovníci nejen skřítků, ale i dětí, nově pro 5 z vás máme cenu v podobě 2 volných vstupenek do Světa skřítků a víl v Dolní Rožínce, kde můžete spatřit více než 1000 těchto zázračných bytostí vytvořených rukou paní Jany Kuchařové Výstava Skřítků A Víl | Svět skřítků a víl | Kraj Vysočina (svetskritkuavil.com)

Jak se můžete zapojit? 

Postavte co nejoriginálnější domeček pro "skřítka domácího", a to doslova z čehokoliv, co doma najdete. Fotografii svého díla pošlete na email skritekzlesa@email.cz do 31. července 2022. Pět nejoriginálnějších výtvorů bude odměněno slíbenými vstupenkami. 

Nadále trvá až do konce prázdnin hra o nejepší domeček pro skřítky postavený v lese!

Autor vítězného domečku získá výhru v podobě hračky dle vlastního návrhu od paní Hany Panáčkové z firmy Moje hračka!  http://www.namalujsihracku.cz/

(Hračka bude z flísového materiálu a její velikost bude kolem 30 cm). 

Fotky domečků budou vystaveny zde na webu a během měsíce září proběhne hlasování o nejkrásnější dílo. 

A co ještě můžete podniknout?

Najděte náš skřítkův domeček - nachází se v lese nedaleko obce Srní a naleznete u něj nejen malované kamínky, ale i krabici plnou skřítčí zábavy. GPS souřadnice našeho příbytku jsou: šířka: 49,78221 délka: 15,88053. 

(Po příchodu do obce Srní směrem od Hlinska zatočte hned doprava. Na konci ulice odbočte vlevo a následně 2x vpravo. Dojdete do slepé ulice k lesu. Vstupte do lesa a pokračujte rovně po pěšině 😊 )

Přejeme veselou zábavu!

 

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image