Slavnostní otevření Domu kameníka a nové relaxační zóny

Chystá se slavnostní otevření Domu kameníka a nové relaxační zóny u malého lomu!

Přijďte do skanzenu v Zemi Keltů v Nasavrkách v pátek 26. června v 16:00.

 

Dům kameníka bude sloužit jako zázemí pro dětské dílničky, školní programy a workshopy pro dospělé.

 

Relaxační zóna u malého lomu nabídne klidné posezení s výhledem na lom, botokrosovou dráhu pro děti, rýžoviště zlata a další herní prvky i informační tabule se zajímavostmi ze světa Keltů - o jejich vztahu k nerostnému bohatství.

Zóna vzniká za spolupráce Geoparku Železné hory, Pardubického kraje a města Nasavrky.

 

Přijďte, budeme se těšit!

 

Vstupné zdarma!

Chcete přispět do diskuze? Stačí se jen přihlásit.

Přihlaste se k odběru zpráv do e-mailu, ať víte o všem důležitém.