Dnes je 5. říjen 2023, svátek má Eliška
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Šetřete přírodu i peněženku se stáčeným pracím gelem a aviváží z BER-TO! Vytvořit článek
Šetřete přírodu i peněženku se stáčeným pracím gelem a aviváží z BER-TO!
Ber-To! - 07. 09. 2023    730    0 Líbil se vám tento článek?

V hlineckém obchodě BER-TO! nám záleží na přírodě a proto u nás zakoupíte velmi kvalitní stáčený prací gel a aviváž za bezkonkurenční ceny! A pokud vám prací gel nebo aviváž dojde v BER-TO! obalu, jednoduše ho u nás opět doplníte a nebudete tak muset neustále kupovat a vyhazovat další plastové lahve a obaly. Samozřejmostí je podání veškerých informací ohledně užívání a dávkování od našeho personálu.

Vyzkoušejte například stáčený prací gel Fix & Sport, který je určený především na barevné prádlo, jelikož obsahuje přísady zajišťující ochranu a stálost barev. Prací gel vyniká svojí svěží a dlouhotrvající vůní a je vhodný na praní moderních tkanin. Pokud se potřebujete zbavit například skvrn od trávy nebo jídla, přípravek si s nimi poradí. Nadšení budou také všichni aktivní sportovci, rodiče dětí a majitelé zvířat. Se stáčeným pracím gelem navíc vyjde jedna prací dávka pouze na jednotky korun!

V BER-TO! na Dvořákovo nábřeží 1690, Hlinsko máme otevírací dobu pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 a v sobotu od 8:00 do 11:30 hodin.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu