Se strašákem jménem plíseň poradí v prodejně Dům barev na Poděbradově náměstí
Profilovka
13. 03. 2023.
847

Abyste plísním předešli, je důležité důkladně větrat. Plísním se totiž daří ve vlhkém a teplém prostředí. Pokud se u vás přeci jen objeví, jak se s nimi vypořádat? Důležité pravidlo je nikdy se plísně nesnažit zamaskovat jiným nátěrem. Je opravdu důležité plíseň odstranit, následně použít penetraci a povrch natřít novou barvou.

Jak na to?

K odstranění plísní v interiéru vyrábí značka Primalex řadu Primalex Mykostop, která má fungicidní účinky a přináší ucelený protiplísňový systém prevence do interiéru.

Jaké produkty nabízí?

Primalex Mykostop Čistič je profesionální prostředek, který lokálně odstraní biologické nečistoty – řasy, plísně a houby zejména v interiéru, popř. i ve venkovním prostředí na fasády, terasy, schodiště apod. Fungicidní látky pronikají do hloubky ošetřovaných materiálů a přináší tak zaručený výsledek. Tento produkt je dostupný také jako koncentrát.

Jak správně postupovat při likvidaci plísní?

Ošetřete napadenou zeď dezinfekčním prostředkem Primalex Mykostop čistič proti plísni, řasám a houbám.

Nechte prostředek 24 hodit působit.

Ošetřené místo navlhčete, abyste zabránili šíření částeček plísní dál v interiéru.

Plíseň mechanicky za mokra odstraňte: seškrábejte ji špachtlí, houbou nebo kartáčkem.

Naneste penetrační nátěr Primalex Protiplísňová penetrace.

Stěny natřete malířskou barvou Primalex Mykostop, která ochrání zeď před tvorbou nových plísní nebo použijte Primalex Mykostop prevence v kombinaci s Vámi vybraným interiérovým nátěrem Primalex nebo jakoukoli interiérovou nátěrovou hmotou Primalex obohacenou o přípravek Primalex Mykostop prevence.

Zakoupíte na naší prodejně Dům barev, Poděbradovo náměstí, Hlinsko.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image