S multifunkční barvou METAL 2v1 natřete téměř vše, k dostání v prodejně Dům barev Hlinsko
Profilovka
27. 06. 2023.
872

Dům barev, největší specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství v ČR, představuje barvu METAL 2v1. Jde o multifunkční barvu, která funguje jako základní i vrchní barva v jednom. Díky speciálnímu složení se může aplikovat přímo na rez bez základního nátěru. K dostání je v různých velikostech balení a odstínů v prodejně Dům barev Hlinsko na Poděbradově náměstí.

METAL 2v1 se řadí mezi novou generaci vodou ředitelných barev s extra přilnavostí na různých druzích povrchů, na kterých vytváří vysoce pružný a extrémně odolný nátěr s dlouhodobou životností. Jde o jednosložkovou antikorozní akrylátovou matnou barvu vhodnou pro venkovní i vnitřní použití. Ideální je pro nové, ale i obnovující nátěry zejména kovů s vysokým korozním zatížením. Lze jej také použít i k nátěrům nepochozího betonu, neglazované keramiky, dřeva, cementovláknitých a dřevotřískových desek a dalších stavebních materiálů.

METAL 2v1 je určen také pro profesionály, kteří potřebují nátěr aplikovat na velké plochy, barva je totiž speciálně upravena pro aplikaci stříkáním. Vhod proto přijde zejména výrobcům střešních krytin či jiných klempířských výrobků. Využijí ho však i laici, kteří ocení především snadné použití.

Postup práce:

METAL 2v1 se po řádném promíchání aplikujte štětcem, válečkem, nebo stříkáním na suchý, důkladně očištěný a odmaštěný podklad zbavený nesoudržných částic. Před nátěrem savého podkladu jako je beton, je nutné odstranit mech, nečistoty, mastnoty, nepřilnavé staré nátěry, a následně důkladně penetrovat penetračním přípravkem. Barvu je ideální nanášet v 2-3 vrstvách v intervalu 4 hodin (při teplotě 20 °C).

DŮM BAREV je největší specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství v ČR se 109 prodejními místy po celé České republice. Prodejny sítě DŮM BAREV nabízejí komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání. Ve všech prodejnách DŮM BAREV najdete kolorovací automat, díky kterému jsme Vám schopni namíchat jakýkoli z více než 23 000 odstínů. Samozřejmostí je profesionalita prodejního personálu, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na Vaši konkrétní aplikaci. Síť DŮM BAREV je, stejně tak jako značky Primalex a Balakryl, součástí skupiny PPG, což znamená okamžitý přístup k novinkám z oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionální zázemí aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitu dodávek v případě větších odběrů.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image