Dnes je 4. říjen 2023, svátek má František
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium / Aktuálně S Balakryl UNI natřete vše, k dostání v prodejně Dům Barev Hlinsko Vytvořit článek
S Balakryl UNI natřete vše, k dostání v prodejně Dům Barev Hlinsko
Dům barev Hlinsko - 12. 09. 2023    300    0 Líbil se vám tento článek?

Jak už je z názvu patrné, Balakryl UNI je univerzální barva na kov a dřevo, která je vhodná do interiéru i exteriéru. S výběrem odstínu a aplikací poradí ve specializované prodejně Dům barev Hlinsko na Poděbradově náměstí.

Jaká je hlavní přednost této barvy? Balakryl UNI je oproti syntetickým barvám šetrnější k životnímu prostředí a má řadu dalších výhod. Nátěr je rychleschnoucí - natřený povrch zaschne během pár hodin a vy můžete začít předmět používat tentýž den. Další výhodou je, že nezapáchá a neuvolňuje žádné látky, tudíž je šetrnější i k vašemu zdraví. Barva má také dlouhou trvanlivost - na rozdíl od syntetických barev lépe odolává teplotním změnám natřeného podkladu a tudíž tolik nepraská. Výborně kryje a je odolná proti poškrábání. Navíc ani nežloutne, a to ani v případě, že barvu použijete v tmavších prostorech, kde je menší přístup denního světla, nebo s ní natřete například radiátory. V exteriéru barva skvěle odolává povětrnostním vlivům, je tedy například vhodná i na natírání plechových střech, zárubní dveří, oken a dalších prvků v interiéru.

Nevíte, na co můžete tento nátěr použít? Využití má opravdu široké: barvu můžete nanést na kov, dřevo, keramiku, lamino, beton, plech a většinu plastů. Díky certifikaci na hračky a přímý styk s potravinami se nemusíte bát použít Balakryl UNI i v dětském pokoji nebo v kuchyni. Dejte prostor vaší fantazii - natřít můžete dřevěnou i plastovou židli, kovové stínidlo, dřevěné autíčko a různé dekorace, jako je váza, miska na ovoce apod.

Vybrané produkty jsou k zakoupení na prodejně Dům Barev Hlinsko na Poděbradově náměstí.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu