Řešíte dekorativní úpravy soklů nebo fasády? S výběrem poradí Dům barev Hlinsko
Profilovka
20. 07. 2023.
964

Vytvořte dekorativní povrch na svém domě, který je dlouhodobě odolný povětrnostním vlivům a silnému zatížení. Využijte produkt Primalex MOZAIKOVÁ OMÍTKA, jedná se o strukturální omítku vyrobenou na bázi akrylové pryskyřice a přírodně zabarveného kameniva. Omítka se vyznačuje vynikající mechanickou odolností a dobrou přilnavosti k podkladu. Je voděodolná a snadno se aplikuje. K dostání je ve čtyřiceti osmi odstínech v prodejně Dům barev Hlinsko na Poděbradově náměstí.

Aplikace Primalex MOZAIKOVÁ OMÍTKA je vhodná na vybrané části vnějších fasád jako jsou sokly, podezdívky, okenní výklenky, okolí dveří, nebo jiné výrazné architektonické povrchy budov. Využití je také možné k dekorativním úpravám v interiéru v intenzivně využívaných místnostech, jako jsou chodby, schodiště , čekárny. Mozaiková omítka se hodí také pro použití na vysoce mechanicky a vlhkostně namáhaných plochách.

Využijte odborného poradenství na prodejně Dům barev Hlinsko na adrese Husova 14 (vchod z Poděbradova náměstí naproti prodejně Hobby H).

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image