Prodejna MB BARVY - LAKY má nově v sortimentu zalévací epoxidovou pryskyřici
Profilovka
02. 02. 2023.
1063

Vytvořte si něco výjimečného se zalévací epoxidovou hmotou Epoxin Dekor, která je nově dostupná v hlinecké specializované prodejně MB BARVY - LAKY. Jedná se o čirou dvousložkovou hmotu pro výrobu dekorativních předmětů jako jsou např. stoly, nábytek, šperky apod. S hmotou lze získat originální a luxusní design, se kterou se kreativitě meze nekladou.

Novinka je k zakoupení v prodejně na adrese Husova 14, Hlinsko s vchodem umístěným naproti prodejně Hobby H. Otevírací doba je pondělí až pátek od 9:00 do 16:00 hodin, v sobotu od 8:00 do 11:00 hodin. Pro telefonní kontakt je možné využít čísla 777 475 202 nebo 771 188 144, email je mbbarvylaky@seznam.cz.

Epoxidová zalévací hmota EPOXIN DEKOR se používá na výrobu dekorativních prvků a pro modelářskou činnost. Jedná se o nízkoviskozní, bezrozpouštědlovou hmotu bez obsahu nonylfenolu.

Charakteristika:
- transparentní
- výborně odpěňuje
- tloušťka odlitku až 10 cm
- dlouhá doba zpracovatelnosti
- možnost probarvení pigmenty
- minimální smrštění

V prodejně MB BARVY - LAKY také zákazníci naleznou interiérové a exteriérové barvy, laky, lazury a oleje na dřevo, autospreje, barvy ve spreji, tmely, malířské a natěračské pomůcky. Samozřejmostí je míchání barev na kov a dřevo, barev do interiéru, fasádní barvy. Penetrace, lepící stěrky, ředidla, interiérové nátěry, mořidla a další sortiment. V nabídce je také bazénová chemie a křídové spreje.

 

Zdroj foto: www.denbraven.cz