Proběhla první lekce z kurzu: Začněte s golfem ve Svobodných Hamrech ZDARMA

V sobotu 3.6. od 18 hodin se ve Svobodných Hamrech uskutečnila první lekce z kurzu: „Začněte s golfem“, který má za cíl představit zájemcům základy tohoto populárního sportu a naučit jeho základy. První lekce se zaměřila na seznámení účastníků s golfovým vybavením, základními pravidly hry a technikou dlouhých odpalů.

Tým instruktorů pod vedením Lukáše Stehlíka vytvořili příjemnou a přátelskou atmosféru, ve které se účastníci cítili pohodlně a byli schopni se soustředit na získávání nových dovedností. "Při první lekci jsme se zaměřili na základy golfu a dlouhé odpaly. Účastníci se naučili správnou techniku, jak co nejefektivněji odpálit míček a dosáhnout co největší vzdálenosti. Myslím si, že všichni byli velmi spokojeni s průběhem lekce a odcházeli s nově nabytými znalostmi," uvedl jeden z instruktorů kurzu Dan Holfeuer.

Další lekce, která se bude konat 18. 6., bude zaměřena na další části hry a účastníci budou mít možnost se podívat na samotné golfové hřiště. Během této lekce se budou věnovat krátké hře a dalším klíčovým prvkům golfu. Organizátoři kurzu by také rádi přivítali další zájemce, kteří se první lekce nemohli zúčastnit. Přihlášky na další lekci jsou stále otevřené a zájemci se mohou přihlásit na odkazu: https://1url.cz/KrmvS "Avšak nejlepší způsob, jak využít všechny výhody kurzu, je účastnit se celého programu. Účastníci, kteří se zaregistrují na celý kurz, budou mít možnost postupně rozvíjet své dovednosti a získat základy golfu, které jim umožní hrát golf na hřišti."

První lekce získala skvělé ohlasy od účastníků, kteří ocenili profesionální přístup instruktorů, příjemnou atmosféru a možnost vyzkoušet si golf na malebném hřišti ve Svobodných Hamrech. Mnozí z nich vyjádřili nadšení a plánují se účastnit i nadcházejících lekcí. "Byl jsem velmi příjemně překvapen organizací kurzu a profesionálním přístupem instruktorů. Nejdříve jsem měl obavy, z prostředí golfu, ale byl jsem mile překvapen příjemným prostředím a přátelskou atmosférou. Po první lekci jsem si uvědomil, že je to opravdu fascinující sport. Určitě se budu účastnit dalších lekcí a těším se, až si zahraji na samotném hřišti," sdělil jeden z nadšených účastníků.

Organizátoři kurzu vyjádřili radost z pozitivního ohlasu a zároveň potvrdili, že se těší na další lekci, která bude pokračovat ve zdokonalování účastníků v technikách golfu. "Příjemně nás překvapily ohlasy a zájem účastníků o náš kurz. Jsme rádi, že jsme mohli předat základy golfu a zároveň vyvolat zájem o tuto atraktivní aktivitu. Víte, je to skutečně báječný pohled, jak začátečníci s plným nasazením a nadšením zkoušejí první odpaly. Dobíjí mě to energií," prozradil Dan.

Pokud máte zájem o golf a chcete se naučit tuto elegantní sportovní disciplínu, přihlaste se na další lekci kurzu. Případným zájemcům o kurz doporučujeme se připojit co nejdříve, aby nezmeškali žádnou z dalších lekcí.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image