Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Pro mytí vozidel v zimě je v Hlinsku bezkontaktní automyčka v Koutech Vytvořit článek
Pro mytí vozidel v zimě je v Hlinsku bezkontaktní automyčka v Koutech
BEZKONTAKTNÍ AUTOMYČKA HLINSKO - KOUTY - 22. 02. 2023    567    0 Líbil se vám tento článek?

Během zimních měsíců jsou silnice posypávány solí a pískem, což způsobuje, že se na vozidle hromadí nečistoty a špína. Tyto nečistoty mohou poškodit povrch karoserie a pomáhat vzniku následné koroze. Pravidelným umýváním auta v bezkontaktní automyčce lze veškeré nečistoty a soli odstranit a minimalizovat tak riziko poškození laku a karoserie. V Hlinsku je pro majitele vozidel k dispozici bezkontaktní automyčka BKF CarWash v Koutech.

Mytí auta se doporučuje alespoň jednou za dva týdny podle používání, najetých kilometrů a povětrnostních podmínek. Bezkontaktní automyčka poskytuje obvykle lepší kvalitu mytí v porovnání s kartáčovou automyčkou, protože s ní lze umýt obtížně dostupná místa karosérie a zajistit tak důkladnější čištění. Kartáčová automyčka může být navíc méně šetrná k povrchu vozidla, způsobit malé škrábance nebo jiná poškození laku. Na druhé straně díky ruční automyčce je možné pečlivě kontrolovat tlak a intenzitu používaných čisticích prostředků a minimalizovat riziko poškození laku auta.

Nečistoty, soli a písek, které se hromadí na vozidle v zimě, mohou ovlivnit také výkon brzd a řízení. Duležité je proto i pravidelné mytí pneumatik s použitím čisticího prostředku a následným pečlivým oplachem.

V bezkontaktní tlakové myčce BKF CarWash v Hlinsko-Kouty lze ušetřit díky zákaznické kartě a získat 10 % kreditu na mytí navíc. Zákaznická karta je k vyzvednutí po telefonické domluvě na čísle 602 148 240. Po vyčerpání předplaceného kreditu lze kartu opět dobít v měničce na mince umístěné u mycího zařízení. Areál myčky, který se nachází v ulici Třebízského, nabízí také odpočinkový prostor pro řidiče, automat na nápoje, vysavač a kompresor pro správné dohuštění pneumatik.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu