Připojte se k nám - víkend plný zábavy s EDEROU
Profilovka
07. 09. 2022.
1125

Pokud nevíte co o víkendu, přinášíme vám skvělé tipy. 

První z nich je plánované RETROMĚSTEČKO, které podporujeme již řadu let. Na našem Facebook EDERA můžete stále soutěžit o 4 vstupenky. Na místě se můžete potkat i s naším EDERÁKEM.

Pokud vaše děti milují hru FORTNITE, mají jedinečnou příležitost zažít online turnaj v obchodním centru Atrium Pardubice. Celý turnaj poběží na naší konektivitě, kterou máme v Atriu zavedenou.

Další jedinečná příležitost je Mistrovství světa v Karate, konané v Enteria aréně v Pardubicích. Tuto akci podporujeme ve spolupráci s Karate LIONS. Od pátku 9. 9. do neděle 11. 9. se tu sjedou karatisté z celého světa, aby si vybojovali mistrovský titul. Více informací najdete  ZDE. Na našem FACEBOOKU budeme soutěžit i o 4 VIP lístky na nedělní kategorii dospělých.

A v neposlední řadě se velmi těšíme na výstavu Kamila Šustra v Multifunkčním centru v Hlinsku. Kamil zde vystaví na obdiv své výtvory v rámci arteterapie, která mu pomohla zbavit se epilepsie. Jsme rádi, že můžeme Kamilovi po určitý čas poskytovat připojení zdarma, aby mohl čerpat bezednou inspiraci i ze světa internetu.

A pamatujte, s naším internetem se ve světě neztratíte.

TÝM EDERA HLINSKO

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image