Podle čeho zvolit bezkontaktní myčku na mytí auta? Základem je kvalitní autokosmetika

V posledních letech je stále oblíbenější mytí auta v bezkontaktní automyčce, která je z důvodu zdražujících se energií a ceny vody ekonomicky výhodnější oproti klasickým myčkám u čerpacích stanic. Kartáčové myčky nejsou navíc tak šetrné k laku vozu, jako ty tlakové. Při výběru bezkontaktní myčky, by si ale měli dát zákazníci pozor na mycí boxy používající vysoce pěnivou autokosmetiku, která má za cíl pouze prodloužit délku mytí vozidla o čas potřebný na oplach nanesené pěny a zvýšit tak cenu za mytí vozidla.

Jednou z nejvíce vyhledávaných bezkontaktních myček v Hlinsku je automyčka BKF CarWash Hlinsko-Kouty, která používá vysoce koncentrovaný alkalický přípravek pro mytí osobních a nákladních vozidel, tzv. mytí "mikropráškem". Jedná se o produkty německé kvality od společnosti Koch Chemie schválené výrobci vozidel značek Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Porsche a BMW.

Věrnostní karta zdarma
V bezkontaktní automyčce BKF CarWash Hlinsko-Kouty navíc zákazníci získají věrnostní kartu zcela zdarma, díky které dostanou 10 % bonus v kreditu na mytí při dobití jakékoliv částky. Zákaznickou kartu si lze vyzvednout na telefonním čísle 602 148 240. Dobíjení kreditu na kartu probíhá pomocí měničky peněz umístěné u mycího stojanu. Kredit má neomezenou platnost.

Areál myčky se nachází v klidném prostředí mimo frekventovanou silnici a nabízí odpočinkový prostor pro řidiče, automat na nápoje, vysavač a kompresor pro správné dohuštění pneumatik. Otevírací doba je nonstop.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image