Peklo pomáhá: k 10. výročí rozdá 50 000 Kč lidem z Vysočiny a Pardubického kraje

Profilovka
před 3 hodinami

Letos je to už 10 let, co se brány Pekla Čertovina poprvé otevřely návštěvníkům z celé republiky.

A protože i v pekle mají dobré srdce, rozhodli jsme se toto výročí oslavit skutkem, který potěší - pomocí těm, kteří ji opravdu potřebují.

Peklo Čertovina spouští mimořádnou akci „Peklo pomáhá“, v rámci které chce věnovat 5 finančních darů v celkové hodnotě 50 000 Kč.

Pět lidí z Vysočiny a Pardubického kraje tak dostane možnost získat podporu – a to na základě tipů od vás, našich fanoušků a sledujících!

Slavnostní předání dárkových poukazů se uskuteční dne 5. prosince 2025, kdy budou osobně předány Luciferem, Mikulášem a andělem přímo do rukou vybraných osob nebo jejich zákonných zástupců.

Peklo s dobrým srdcem - za deset let své existence Peklo Čertovina prokázalo, že i v pekle bije srdce na správném místě. V rámci projektu Peklo pomáhá opakovaně přispělo na řadu dobročinných akcí i projektů a již několik let pravidelně podporuje Sociálně terapeutickou dílnu Jinan, která poskytuje pracovní příležitosti lidem se zdravotním postižením, pro které je uplatnění na běžném trhu práce obtížné nebo nemožné.

 

Proto i letos platí:

„I peklo umí konat dobro, když je to potřeba.“
Neváhejte a zapojte se — napište nám, komu by mohla tato pomoc změnit život.

Jak se zapojit?
Od 29.října můžete na sociálních sítích Pekla Čertovina psát své tipy a krátké příběhy o lidech, kteří by si podle vás zasloužili finanční dar. Může jít o jednotlivce, rodinu, dítě, seniora nebo kohokoli, komu by pomoc od Pekla alespoň trochu ulehčila život a vykouzlila úsměv.

Z došlých příběhů vybereme 5 obdarovaných, kterým Peklo předá finanční dar – symbolicky, s hřejivým poselstvím: „I v Pekle se najde místo pro dobro.“

Neváhejte, tipujte a sdílejte! Pomozte nám najít těch pět, kterým může Peklo Čertovina přinést trochu světla a radosti.

Sledujte naše sociální sítě – Peklo pomáhá!

Chcete přispět do diskuze? Stačí se jen přihlásit.