Nově v nabídce: Černé zásuvkové organizéry od firmy MARS Svratka, a.s.
Profilovka
24. 11. 2023
visibility 974

Chaosu, nepořádku a neustálému hledání drobných předmětů odzvonilo, a to jen díky špičkovým zásuvkovým organizérům MARS Svratka. Jsou vyrobeny z kovového skeletu, který je povrchově upraven práškovými plasty, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Organizéry jsou ideální pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek. Mohou být použity ve výrobě jako vybavení do dílen, garáží, sklepů, kanceláří a prakticky kdekoli, kde je potřeba mít drobné předměty rychle k dispozici.

Univerzální řešení pro každý prostor

Zásuvkové organizéry od firmy MARS Svratka nabízejí nejen praktický účel, ale také flexibilitu. Lze je volně postavit nebo stohovat jeden na druhý (s podstavou opatřenou čtyřmi plastovými nožkami), což umožňuje vytvořit kompaktní celky podle vašich potřeb. Alternativně můžete organizéry zavěsit na stěnu, tím ušetříte část prostoru.

Různé velikosti a kombinace

Firma MARS Svratka nabízí zásuvkové organizéry v různých velikostech, včetně výšky, šířky a hloubky, můžete tedy vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Navíc je k dispozici různorodý výběr kombinací plastových zásuvek, ať už s pevnými přepážkami nebo s možností vkládání přepážek do zásuvek.

Bezpečnost a pohodlí

Zásuvky organizérů jsou vyrobeny z vysoce pružného a pevného polypropylenu (PP) nebo z polystyrolového (PS) plastu. Skříňky jsou vybaveny systémem, který zabraňuje vypadnutí zásuvek při prudkém vytažení nebo naklonění. Vodící lišty zajišťují pohodlnější chod zásuvek a zamezují vzpříčení.

Nově také v černé barvě

Kromě oblíbených modrých a červených variant budete moci brzy zakoupit zásuvkové organizéry od firmy MARS Svratka i v elegantní černé barvě, která se snadno začlení do každého prostoru a dodá mu sofistikovaný vzhled.

 

Pokud hledáte praktické a esteticky příjemné řešení pro uspořádání drobných předmětů a součástek, zásuvkové organizéry od firmy MARS Svratka jsou pro vás tou správnou volbou. Nabízejí praktičnost, flexibilitu a kvalitu, kterou očekáváte od špičkového výrobce. A s nově přidanou černou barvou budete mít ještě více možností, jak si organizovat svůj prostor.

Více informací o zásuvkových organizérech na našem e-shopu MARS Svratka! 

      

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image