Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Nové centrum barev s nejširším sortimentem je na Poděbradově náměstí Vytvořit článek
Nové centrum barev s nejširším sortimentem je na Poděbradově náměstí
Dům barev Hlinsko - 25. 05. 2022    1779    0 Líbil se vám tento článek?

Na Poděbradově náměstí je nově otevřené centrum barev MB BARVY - LAKY s nejširším sortimentem v Hlinsku. Zákazníci zde naleznou interiérové a exteriérové barvy, laky, lazury a oleje na dřevo, autospreje, barvy ve spreji, tmely, malířské a natěračské pomůcky. Samozřejmostí je míchání barev na kov a dřevo, barev do interiéru, fasádní barvy. Penetrace, lepící stěrky, ředidla, interiérové nátěry, mořidla a další sortiment. V nabídce je nově také bazénová chemie a křídové spreje. Adresa specializované prodejny je Husova 14 s vchodem umístěným naproti prodejně Hobby H.

Na své si přijdou kutilové i profesionálové, pro které jsou v prodejně připraveny výrobky profesionálních značek Primalex, Balakryl, Bondex, Eternal a dalších.

Otevírací doba je pondělí až pátek od 7:30 do 17:00 hodin, v sobotu od 8:00 do 11:00 hodin. Pro telefonní kontakt je možné využít čísla 777 475 202 nebo 771 188 144, email je mbbarvylaky@seznam.cz.

MB BARVY - LAKY připravuje pro zákazníky také slevové akce, aktuální je na vnitřní malířský nátěr Primalex Plus 15+3 kg ZDARMA, který do konce měsíce května stojí jen 698 Kč.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu