Nováček soutěže Dobrovice překvapil hlinecké fotbalisty
Profilovka
20. 03. 2023
visibility 694

V sobotu 18. března se odehrálo třetí utkání jarní sezóny 2022/2023 a fotbalisté Hlinska odjeli za nováčkem soutěže FK Dobrovice. S Dobrovicemi se hlinečtí utkali již v srpnu 2022 a zápas skončil výhrou 3:1 pro Hlinsko.

Na konci první poloviny utkání se Dobrovickým podařilo vstřelit branku, na kterou v 50. minutě navázali dalším gólem. Hlinečtí na šanci dlouho nečekali a v 53. minutě se jim podařilo vstřelit první branku. Po střídání obou týmů se v 76. minutě hlineckým podařilo vyrovnat. Oba góly si připsal Milan Králíček.

Hlinečtí si z Dobrovic odvezli jeden bod a drží se stále na druhém místě tabulky se 40 body.

Příští zápas odehraje Hlinsko 25. března v Ústí nad Orlicí. Domácí utkání se bude hrát až 2. dubna od 16:30 hodin s Benátkami nad Jizerou.