Dnes je 5. říjen 2023, svátek má Eliška
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Lom Matula Hlinsko rozšiřuje výrobu a novým pracovníkům nabízí vysoké platové ohodnocení Vytvořit článek
Lom Matula Hlinsko rozšiřuje výrobu a novým pracovníkům nabízí vysoké platové ohodnocení
Lom Matula Hlinsko - 13. 10. 2021    3260    0 Líbil se vám tento článek?

Společnost Lom Matula Hlinsko, a.s., která je zpracovatelem a dodavatelem hlinecké žuly, hledá nové zaměstnance z důvodu rozšiřování výrobních kapacit. Díky působení v oborech stavebnictví a cestářství se hlinecký kamenolom řadí k nejstabilnějším společnostem v regionu Hlinecka s nejnižší fluktuací zaměstnanců. Své zázemí poskytuje více než třiceti pracovníkům.

Zájemcům o pracovní pozici Dělník ve výrobě nabízí Lom Matula Hlinsko, a.s. nadstandardní nástupní plat, zajímavou, samostatnou práci v jednosměnném provozu u stabilního zaměstnavatele a možnost platového i kariérního růstu. Mezi další benefit patří pracovní doba, která je dle vlastního výběru v čase od 6:00 do 14:00 hod nebo od 14:00 do 22:00 hod. Nástup je možný ihned.

Požadavkem pro uchazeče o pracovní pozici je minimálně SOU vzdělání, zodpovědnost a spolehlivost.

Chcete zjistit více o náplni práce, benefitech a růstu platu? Kontaktujte ředitele společnosti Milana Boháče na telefonním čísle +420 602 148 240 nebo pomocí emailu bohac@lom-hlinsko.cz.

Historie společnosti Lom Matula Hlinsko, a.s. se píše již od roku 1903, kdy své síly spojil Jiří Matula s objevitelem žulového lomu nedaleko Srní a společně vybudovali firmu se 400 dělníky. Žula se zpracovávala především na výrobu žulových kostek, ale také na římsy, portály či reliéfy. Po znárodnění se lom stal součástí Českomoravského průmyslu kamene a začaly se zde vyrábět pomníkové díly či žulová dlažba. Po revoluci byl lom vydán v restituci manželům Baarovým. Božena Baarová byla přímým potomkem Jiřího Matuly. Vznikla firma Jiří Matula, žulové lomy a velkozávod kamenický s.r.o., ze které se postupem času transformovala současná firma Lom Matula Hlinsko, akciová společnost.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu