Lom Matula Hlinsko rozšiřuje výrobu a novým pracovníkům nabízí vysoké platové ohodnocení
Profilovka
13. 10. 2021.
3770

Společnost Lom Matula Hlinsko, a.s., která je zpracovatelem a dodavatelem hlinecké žuly, hledá nové zaměstnance z důvodu rozšiřování výrobních kapacit. Díky působení v oborech stavebnictví a cestářství se hlinecký kamenolom řadí k nejstabilnějším společnostem v regionu Hlinecka s nejnižší fluktuací zaměstnanců. Své zázemí poskytuje více než třiceti pracovníkům.

Zájemcům o pracovní pozici Dělník ve výrobě nabízí Lom Matula Hlinsko, a.s. nadstandardní nástupní plat, zajímavou, samostatnou práci v jednosměnném provozu u stabilního zaměstnavatele a možnost platového i kariérního růstu. Mezi další benefit patří pracovní doba, která je dle vlastního výběru v čase od 6:00 do 14:00 hod nebo od 14:00 do 22:00 hod. Nástup je možný ihned.

Požadavkem pro uchazeče o pracovní pozici je minimálně SOU vzdělání, zodpovědnost a spolehlivost.

Chcete zjistit více o náplni práce, benefitech a růstu platu? Kontaktujte ředitele společnosti Milana Boháče na telefonním čísle +420 602 148 240 nebo pomocí emailu bohac@lom-hlinsko.cz.

Historie společnosti Lom Matula Hlinsko, a.s. se píše již od roku 1903, kdy své síly spojil Jiří Matula s objevitelem žulového lomu nedaleko Srní a společně vybudovali firmu se 400 dělníky. Žula se zpracovávala především na výrobu žulových kostek, ale také na římsy, portály či reliéfy. Po znárodnění se lom stal součástí Českomoravského průmyslu kamene a začaly se zde vyrábět pomníkové díly či žulová dlažba. Po revoluci byl lom vydán v restituci manželům Baarovým. Božena Baarová byla přímým potomkem Jiřího Matuly. Vznikla firma Jiří Matula, žulové lomy a velkozávod kamenický s.r.o., ze které se postupem času transformovala současná firma Lom Matula Hlinsko, akciová společnost.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image