Dnes je 5. říjen 2023, svátek má Eliška
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium K čarodějnicím patří pravé špekáčky z Řeznictví U Švandů Vytvořit článek
K čarodějnicím patří pravé špekáčky z Řeznictví U Švandů
Řeznictví U Švandů - 26. 04. 2023    539    0 Líbil se vám tento článek?

Chystáte se letos opět dodržet tradiční opékání špekáčků na čarodějnice? Máme jich pro Vás připravenou celou hromadu na všech našich prodejnách Řeznictví U Švandů! S našimi mnohokrat oceněnými, bezlepkovými špekáčky si čarodějnice vychutnáte.

Pravé špekáčky vyrábíme podle tradiční receptury z kombinace hovězího a vepřového masa. Plněny jsou do přírodních hovězích střívek a při ruční výrobě se vážou provázkem tak, aby měly baculatý tvar. Díky poctivé výrobě jsou na řezu špekáčku jasně viditelné kousky špeku, které pak dodávají typickou chuť a vůni. Před konzumací je doporučujeme opéct na ohni nebo grilovat.

Naše špekáčky získaly ocenění MLS Pardubického kraje 2019, navíc jsou zcela bezlepkové, protože v nich nenajdete žádné rohlíky, mouku ani lepek. Samozřejmostí je také vysoký podíl masa.

V Hlinsku nás najdete ve dvou prodejnách Řeznictví U Švandů v Hlinsku. První je na adrese Družstevní 1405 od úterý do pátku od 7:00 do 16:00 hodin a v sobotu od 7:00 do 10:30 hodin. Druhá prodejna se nachází na adrese Třebízského 687 a je otevřena v pondělí od 8:00 do 15:00 hodin, úterý až pátek od 7:00 do 16:30 hodin. Sobotní otevírací doba je od 7:30 do 11:00 hodin.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu