HOKEJOVÉ PLAY- OFF SE BLÍŽÍ - STARTUJE JIŽ V NEDĚLI 25.2. SOUTĚŽ O VSTUPENKY !
Profilovka
16. 02. 2024.
879

PLAY - OFF KRAJSKÉ LIGY PARDUBICKÉHO A KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE ODSTARTUJEME NA DOMÁCÍM LEDĚ!! KDO BUDE NAŠÍM SOUPEŘEM? TO JE STÁLE JEŠTĚ OTEVŘENÉ !  PROTO PŘIPRAVUJEME TIPOVACÍ SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA PRVNÍ UTKÁNÍ PLAY-OFF NA Facebooku klubu!

Vrchol sezóny se blíží mílovými kroky. Oproti minulým ročníkům se systém play-off změnil. Nehraje jej již plný počet účastníků, ale pouze osmička nejlepších týmů ligy. Tento model přinesl od začátku soutěže až prakticky do závěrečných kol základní části velice urputný boj o to dostat se do osmičky nejlepších v dlouhodobé soutěži 32 kol základní části a divácky atraktivních soutěží. Až teprve nyní dvě kola před koncem je osmička čtvrtfinalistů jasná:

Dle současné tabulky: 1. HC Kohouti Č.Třebová, 2. Spartak Nové Město n/Met., 3. HC Hlinsko Horses, 4. HC Chrudim, 5. BK Nová Paka, 6. HC Slovan M. Třebová, 7. HC Litomyšl - obhájce mistrovského titulu, 8. Stadion Nový Bydžov - loňský finalista.

Pojďme se podívat na bilanci hlineckého týmu. Prakticky od začátku sezóny patří hlinecký A tým po delší odmlce mezi tři týmy ve špici tabulky dlouhodobé části soutěže a pohyboval se mezi 1 až 3 místem. Kvalitní základ týmu z předchozí sezóny zůstal beze změn, nepřemlouvali jsme nikoho, kdo nechtěl pokračovat a udělat maximum pro úspěch. Tým byl před sezónou posílen podle našich přestav dvěma kvalitními obránci (J. Oliva, M. Lojek), novou golmanskou dvojicí (M. Kraus, M. Hanák), do sestavy se vrátili (M. Havel a T. Bříza) a také o novou trenérskou dvojici Lukáše Kunze a Jana Vránu. 

Bez dvou posledních kol zvítězili hlinečtí hráči 23x (3x v prodloužení) a pouze 7x (2x v prodloužení) nebodovali. Bodování útočníků - góly, asistence: Marek Kišš (24+18), Tomáš Bříza (16+22), Radovan Chvojka (15+18), Martin Havel (13+19), Jiří Jílek (16+11), Ondřej Karásek (18+7), Pavel Kubal (11+9), Petr Štěpánek (6+14), Tomáš Hudec (5+11), Martin Zdražil (3+10), J. Hron (1+0),  junioři Adam Bříza (2+0), Tomáš Grygar (0+2), Václav Kudláček, Ondřej Procházka. Bodování obránců: Milan Machač (9+28), Petr Beneš (7+20), Jan Oliva (5+19), Martin Nepokoj (3+17), Martin Lojek (2+8), Patrik Fink (2+6), Šimon Lenoch (4+3).

Hráči splnili svůj první dílčí cíl a to probojovat se do čtvrtfinále play- off. Po loňském celkově 12 místě je to velký skok tam, kam jsme si předsevzali i přes různá úskalí dostat. Dalším cílem bylo vybojovat výhodnější pozici a zahájit sérii play-off na domácím ledě a udělat radost domácím fanouškům! Za podporu také vděčíme všem našim partnerům, kteří nás podporovali jak v  minulosti, tak nyní. Nyní jsme tady a naším přáním je, aby jste nás přišli v hojném počtu podpořit. Budeme Vás potřebovat. Z naší strany můžeme slíbit, že uděláme maximum pro úspěch a pro to, aby naše cesta pokračovala ještě dál.

Pojďme si tedy na FCB HC Hlinsko zasoutěžit o 10 vstupenek pro deset nejrychlejších, avšak i správných tipů na to, kdo bude soupeřem HC Hlinsko v prvním kole play-off, které se bude hrát 25.2. od 17:30 v Hlinsku. Své odpovědi zašlete do neděle 18.2. do 16:00 hod. V odpovědi uveďte své jméno a název týmu soupeře. Ve čtvrtek 22.2. zveřejníme výherce na našich webových stránkách a FCB. Vstupenky budete mít připraveny na pokladně zimního stadionu k vyzvednutí.

Malá nápověda:

https://pardubicky.ceskyhokej.cz/rozpis-utkani-a-vysledky