Hlinecké slavnosti přivezou skupinu BUTY, slavit se bude 190. výročí města
Profilovka
22. 06. 2024.
2402

Letošní Hlinecké slavnosti se ponesou v duchu oslav 190 let od založení města Hlinska. Bohatý program v Památkové rezervaci Betlém má za cíl představit místní spolky a jejich činnost, velkým lákadlem je koncert populární české hudební skupiny BUTY, na svém kontě má hity jako František, Jednou ráno, Krtek nebo Tata. Akci, která začne v poledne a bude končit až po půlnoci, pořádá Městský kulturní klub Hlinečan.

„Hlinecké slavnosti jsou o tom, že chceme představit před domácím publikem hlinecké soubory jako jsou Základní umělecká škola, Taneční škola Ridendo, Hlinečanka, loutkové divadlo a další. Spolky po celý rok odvádějí výbornou práci a chtěl bych jim za to moc poděkovat, je to důležité. Na druhou stranu chceme program i rozšířit a přinést i trochu něco dalšího, proto pořadatel akce Městský kulturní klub Hlinečan domluvil kapelu BUTY jako hlavního hosta. Myslím si, že celá akce bude fajn s pohodovou atmosférou. Stejně jako v loňském roce bude k dispozici jídlo, míchané drinky, vinař, v tomto směru to bude určitě také stát za to," uvedl k Hlineckým slavnostem starosta města Miroslav Krčil.

Program na hlineckém Betlémě začne ve 12:30 hodin a v jeho areálu bude připraveno pro návštěvníky vystoupení Hlinečanky, Tanečního studia Ridendo, Mažoretek DDM, kapely NEZBAND, Loutkového divadla Poklad, MAT 4, Doctora P.P. a skupiny BUTY. Nebude chybět ani bohaté občerstvení, vstup na akci je zdarma.

hlinecke_slavnosti_2024.jpg

Zdroj foto: Miroslav Krčil

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image