Dnes je 5. říjen 2023, svátek má Eliška
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Hit letošních Vánoc! Dárkový poukaz do Bezkontaktní automyčky Hlinsko-Kouty Vytvořit článek
Hit letošních Vánoc! Dárkový poukaz do Bezkontaktní automyčky Hlinsko-Kouty
BEZKONTAKTNÍ AUTOMYČKA HLINSKO - KOUTY - 18. 11. 2021    1388    0 Líbil se vám tento článek?

Nevíte, jaký dárek věnovat svým blízkým k Vánocům? Pokud obdarovaný vlastní auto, udělejte mu radost předplacenou dárkovou kartou do Bezkontaktní automyčky Hlinsko-Kouty. Na předplacený kredit navíc získáte další bonusový kredit. Dárková karta má neomezenou platnost.

„Zákaznická karta je k vyzvednutí u obsluhy bezkontaktní automyčky nebo po telefonické domluvě na čísle 602 148 240. Každý vlastník karty získá také 10% bonus v podobě kreditu navíc," říká majitel automyčky Milan Boháč.

Po vyčerpání předplaceného kreditu lze kartu opět dobít v měničce na mince umíštěné u mycího zařízení. Areál myčky se nachází v ulici Třebízského v klidném prostředí mimo frekventovanou silnici a nabízí odpočinkový prostor pro řidiče, automat na nápoje, vysavač a kompresor pro správné dohuštění pneumatik.

V bezkokontaktní automyčce Hlinsko-Kouty naleznou zákazníci pouze kvalitní produkty společnosti Koch Chemie. Jedná se o čistící prostředky německé kvality schválené výrobci vozidel značek Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Porsche a BMW.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu