Hit letošních Vánoc! Dárkový poukaz do Bezkontaktní automyčky Hlinsko-Kouty

Nevíte, jaký dárek věnovat svým blízkým k Vánocům? Pokud obdarovaný vlastní auto, udělejte mu radost předplacenou dárkovou kartou do Bezkontaktní automyčky Hlinsko-Kouty. Na předplacený kredit navíc získáte další bonusový kredit. Dárková karta má neomezenou platnost.

„Zákaznická karta je k vyzvednutí u obsluhy bezkontaktní automyčky nebo po telefonické domluvě na čísle 602 148 240. Každý vlastník karty získá také 10% bonus v podobě kreditu navíc," říká majitel automyčky Milan Boháč.

Po vyčerpání předplaceného kreditu lze kartu opět dobít v měničce na mince umíštěné u mycího zařízení. Areál myčky se nachází v ulici Třebízského v klidném prostředí mimo frekventovanou silnici a nabízí odpočinkový prostor pro řidiče, automat na nápoje, vysavač a kompresor pro správné dohuštění pneumatik.

V bezkokontaktní automyčce Hlinsko-Kouty naleznou zákazníci pouze kvalitní produkty společnosti Koch Chemie. Jedná se o čistící prostředky německé kvality schválené výrobci vozidel značek Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Porsche a BMW.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image